Powstał Ruch Odparcia Palikota

13 października 2011 | Ogłoszenia

Zdrowa i katolicka Polska zaczyna organizować ruch oporu


Drodzy Czytelnicy,
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym ukonstytuował się zarząd społecznego Ruchu Odparcia Palikota (ROP). Naszym celem jest zwalczanie nie tyle konkretnych osób, co głoszonych przez ruch palikotystyczny skrajnie lewicowych, antychrześcijańskich i antyklerykalnych idei, zmierzających do unicestwienia cywilizacji chrześcijańskiej w naszym kraju.

Naszym celem jest monitoring i alarmowanie opinii publicznej względem działań palikociarni, wysuwanych przez to środowisko idei, a szczególnie projektów ustaw. Będziemy stanowczo reagować na każdą inicjatywę tak samego Janusza Palikota, jak i wspierających go ludzi, wymierzoną w Boga, Kościół, chrześcijaństwo i tradycję.






pobierz artykuł jako PDF

| komentarzy: 18

| odsłon: 12395

|

 



Musisz być zalogowany i zweryfikowany by dodawać komentarze.


| 2011-10-13 17:10:39
Zapiszcie Konrada z małżonką. Będzie śmiesznie.
| 2011-10-13 18:11:41
ożesz, jaki ten pan Dalecki jest kosmicznie nudny - poza tym jako libertarianin z konserwatyzmem to on ma tyle wspólnego co Palikot. Nie zdziwiłbym się wcale gdyby elektorat tej śmiesznej partii RNP odpłynął do Palikota - podobny target.
| 2011-10-13 18:17:31
@ Tomek Dalecki - zaczynam ziewać czytając Twoje wpisy :)
| 2011-10-13 18:58:00
Tomku, faktycznie, robisz się przewidująco nudny.
| 2011-10-13 19:30:37
Byc moze p. Dalecki jest nudny, nie zmienia to jednak faktu, ze obecne inicjatywy prof. Wielomskiego wygladaja na jakis kociokwik po przedwyborczym upojeniu malzenstwem Rekasow.
| 2011-10-13 19:57:52
@tocque - oczywiście, że nie mam nic wspólnego. Teraz prawdziwi konserwatyści sa w PPP.
M.R
| 2011-10-13 20:19:31
Katechon , nowy katechon , oczywiście jak zauważył pan Rękas , katechon kontekstowy, innych nie ma.
| 2011-10-13 22:30:24
Jako chrześcijanin, jako Polak, jako konserwatysta, jako narodowiec, jako keynesista, jako peronista i co tam jeszcze sobie ktoś wyobraża - mówię: na pohybel Palikotowi i jego liberalnym dewiantom!
| 2011-10-14 09:25:41
@ Dalecki - Konrad już się zapisał. A Ty ???
| 2011-10-14 10:47:58
@Adam Wielomski - No to fajnie, że się zapisał, będzie taka kłótnia w rodzinie. Spór wewnątrz Samoobrony zawsze cieszy. Ja się nie zapiszę, wystarczy mi juz organizacji istniejących dla jaj.
| 2011-10-14 11:01:00
Naprawdę Tomku? Wypisujesz się z NP?
| 2011-10-14 11:05:52
@pbala - nie.
| 2011-10-14 11:07:01
"wystarczy mi juz organizacji istniejących dla jaj". Od początku tworzył pan Nową Prawicę dla jaj, czy dopiero z czasem dotarło jaki jest sens tej inicjatywy. Nie widzicie, że JKM od lat robi was w konia? Najpierw coś nawija o 15% a potem ogłasza że 1% jest sukcesem. Wiadomo, że TV pokazali i status celebryty utrzymany.
| 2011-10-14 11:18:59
@ Dalecki - Tomku, to Ty masz jednak świadomość, że Nowa Prawica to niepoważna organizacja? To cieszy, bo już się bałem, że Ty to na serio traktujesz...
| 2011-10-14 11:38:12
@Adam Wielomski - akurat miałem na myśli - co oczywiste - KZM. Ale spodziewałem się takiego komentarza....
| 2011-10-14 17:56:16
Jeszcze niedawno pan Wielomski pisał: że nie bierze na poważnie demokracji i wyborów. Teraz wypowiada "wojnę na śmierć i życie Palikotowi. To jest żałosne.
| 2011-10-14 19:37:28
@Konrad Rękas. Panie Konradzie, jako peronista powinien Pan raczej podrzucić kilka pomysłów Palikotowi... ot choćby legalizację prostytucji, czy wydalenie z Polski Nuncjusza apostolskiego?
| 2011-10-15 18:22:24