4 thoughts on “Rękas: Zachód wobec Ukrainy. „Więcej wojny”?”

  1. Tak się ten pana kgb-owski idol nastawił na długą wojnę, że swoim mongolsko-faszystowskim oddziałom dał benzynę na dwa dni i na tyle racje żywnościowe (przeterminowane 7 lat). Tak jest pewny morale swoich wojsk, że wiele z nich nie wiedziało, dokąd i po co idą, że płaczą podczas rozmów telefonicznych i nie chcą bić się za nazistowskie teorie Dugina i Putina. Ukraińscy mężczyźni w wieku poborowym przyjeżdżają tymczasem z zagranicy bić się o swoje państwo i swój naród w walce z faszystowsko-rosyjskim najazdem. Słyszał pan o Rosjanach, którzy z zagranicy przyjeżdżaliby do Rosji bić się w tej putinowskiej wojnie?

  2. Ciekawe to jest. Polskojęzyczni faszyści popierający Putina robią filmik o sprawiedliwej wojnie Rosji z ukraińskimi „faszystami”. Dlaczego nie zgłosicie się na ochotnika na Ukrainę po stronie Rosji, aby pomóc? Czyżby Rękas się bał, że już za stary i woli entuzjastycznie głosić kłamstwa na ideologicznej linii frontu? Gdzie te ruskie gęby, tak dobrze wykarmione na polskim chlebie, będą się niedługo chować. Co prawda, Rękas jest już dobrze ukryty za granicą. Ale co będzie z tobą młody, głupi człowieku? Czyż nie na każdego przychodzi taki czas i godzina, że nawet najsprytniejszy drań swego przeznaczenia nie oszuka, nie umknie. Dla Rosji to wy jesteście gnój i perzyna. Takich jak wy, bijących mu czołem, zaprzedanych rabów, Putin do swojego pałacu nie przyjmie. Za waszymi plecami długie cienie i diabli już się cieszą. Czy słyszycie ich śmiech?

  3. Serdecznie pozdrawiam Panie K. R. – jeśli będzie Pan to czytał. Generalnie popieram i zgadzam się z Panem to realna i w pełni trzeźwa ocena sytuacji szkoda że mało kto może pozwolić sobie na słowa bolesne czyli racjonalną opinię.. W interesie suwerena. W polityce Głowa powinna być wyżej niż serce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.