Brigitte Bardot popiera Marine Le Pen

BB ostro zganiła wszystkich kandydatów na prezydenta Francji. Pochlebnie wypowiedziała się jedynie o kandydatce Marine Le Pen:

C’est l’unique manière qu’on a de sortir du b… dans lequel on se trimballe depuis des années… Elle est la seule à dénoncer avec force et courage la situation. Elle ne gagnera peut-être pas cette fois, mais ce sera pour plus tard car on va s’enfoncer dans un déluge de détresse », dit-elle de la candidate du Front National.

http://fninfos.fr/?p=6070

aw

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Brigitte Bardot popiera Marine Le Pen”

 1. Bardotka bredzi.Wsciekle koty ja chyba pogryzly.Nicolas Dupont-Aignan jest najmniej zlym kandydatem. Na niego bede glosowal.

 2. dobrze ze we francji kaczor nie kandyduje bo tzw.”konserwatysci” wytoczyliby tony piany oburzenia pod jego adresem, ze jest lze-prawicowcem:) heheh

 3. „Wszyscy mają już dosyć Sarkozy’ego i socjalistów”; Otoz to, jednak swiatem, a zwlaszcza Francja, rzadzi paradoks i dlatego do drugiej tury przejda Sarkozy i socjalista Holland.

 4. „Nicolas Dupont-Aignan jest najmniej zlym kandydatem. Na niego bede glosowal.” Jak na szczerego konserwatyste przystalo p. Ratnik zaglosuje na kandydata z ugrupowania o nazwie „Powstan Republiko”.

 5. Szkoda, że „student” ma pewne problemy z czytaniem ze zrozumieniem i utożsamia określenie „najmniej zły kandydat” z dobrym kandydatem.

 6. A. Milewicz – Pan zapewne nie ma problemu z czytaniem (ze zrozumieniem, albo i bez) i dlatego przeczytal, a w kazdym razie mi imputuje to, czego ja nie napisalem.

 7. Ta republikańska maniera jest, niestety, we Francji zaraźliwa. Oboje państwo Le Pen także co i rusz zaklinają się na swoją republikańską poprawność (choć przecież u zarania Frontu tworzyli go m.in. monarchiści i marechaliści).

 8. Nie napisanie czegoś wprost nie oznacza, że dana myśl nie została wyrażona. Zresztą pan chciał się ot tak bez większego sensu przyczepić i to zrobił.

 9. Monsieur Ratnik myśmy za Gierka – cukierka mieli swoja Bardotke i Ionescu-Wendel w jednym mała zaiteizowana fanatyczna milośniczka Francji młodą wiekiem11lat(!!!) turlanie sie z Edkiem (Roman Musior) = Motyle potem 12 Bożena razem z Grażyna Chojnacką wówczas Michalska tez ,,gwiazdą,, rozbieranych scen w wieku 13 lat(!!!)w Nie będę cię (w domysle Tatusiu-zydożerco- oczywiście w domysle! -pijaczyno i Polsko) kochać i 15 lat niejaka Amerykańska nastoletnia milionerka Susan w hiszpańsko-brazylijskiej niskiej jakości brechcie sensacyjnej La Menor w reżyserii jakiegoś Pedro Masó (sceny antyklerykalne wobec wszystkich chrzescijan na świecie śa naturalmente -student religii Tony schwarzharakter o twarzy jak zgniecona Pizza z którego oka coś wystaje,przez chwilą podczas rozmowy z madam Bożeną!)naszą starszą aszkenazyjsko-romańsko-chazarska siostre w wierze Bożena Fedorczyk (obecnie Gorczyca, bez pracy obecnie moze ktoś jej prace załatwi) tak tą dziewczynke Monikę z Motyli za liche francuskie pieniądzę od ówczesnej ambasady La Republique dla złośliwego Janusza Beserwissera =Nasfetera (już nie żyjącego).Pomnoć filmy z Panią Bożenką Fedorczyk były hitem w krajach romańskich przede wszystkim we Francjii…

 10. @A. Milewicz – podziwiam Panska zdolnosc odczytywania czyichs mysli. Naprawde. A co do czepiania sie, to mialo ono sens, bo kandydat Dupont jest bardziej na lewo od Leszka Millera (tak, wiem – katechon), i jesli ortodoksyjny konserwatysta deklaruje, ze na niego zaglosuje, to warto to skomentowac.

 11. PS Chodzilo mi iz madame Bardot zgłupiala,a nie,że Broń Panie Boze madame Bozena Fedorczyk(Fedorowicz-Fejtes albo Fejweles) zgłupiała,Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *