Mąż Marty Kaczyńskiej: Nie wierzę w zamach w Smoleńsku

Marcin Dubieniecki, mąż Marty Kaczyńskiej, nie wierzy w zamach na Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego:

– Dziś całe zamieszanie wokół sprawy zamachu jest jedynie pożywką dla prawicowych gazet, które na tej podstawie budują swój przychód operacyjny, a niekoniecznie chodzi im o wyjaśnienie tej sprawy. Angażują w to rodziny, które żyją nadzieją, że faktycznie jakieś dowody ktoś posiada. Bazują, mówiąc krótko, na naiwności tych ludzi – stwierdza Dubieniecki.

(…)

– Dziś nie byłbym taki pewny, czy PiS-owi chodzi o wyjaśnienie katastrofy, czy o to, żeby była ona jak najdłużej wyjaśniania. I to jest chyba zasadniczy problem. Proszę mi wierzyć, że mam zasadnicze podstawy, aby tak uważać – mówi.

całość: http://wiadomosci.onet.pl/temat/katastrofa-smolenska/maz-marty-kaczynskiej-ta-sprawa-podzielila-nawet-r,1,5325655,wiadomosc.html

Komentarz: Cóż, pękają szeregi nawet w otoczeniu Jarosława Kaczyńskiego. Tego fanatyzmu politycznego nie da się utrzymywać w nieskończoność. Żadnego zamachu nie było i wszyscy o tym wiedzą. [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Mąż Marty Kaczyńskiej: Nie wierzę w zamach w Smoleńsku”

  1. Marcin Dubieniecki to nie mąż tylko konkubin Kaczyńskiej. „Żadnego zamachu nie było i wszyscy o tym wiedzą.” – to dogmat Wielomskiego???

  2. PawelW – od dogmatów jest (był – teraz trochę problematyczne z tym jest) Watykan, a nie Kaczyński. Wielomski, jako ultramontanin, dogmatów sam nie tworzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *