Palikot nie Zapatero

Co najmniej od kilku dekad kraje naszego kręgu cywilizacyjnego przechodzą proces zmiany kodu moralnego i laicyzacji. Mimo oczekiwań instytucji międzynarodowych w Polsce przebiegał on słabiej. Zmienić ma to Ruch Poparcia Palikota.

Tradycyjna kultura i cywilizacja były w krajach Zachodu niszczone planowo i systematycznie metodą małych kroków. Narody nie znajdowały w sobie dość siły, żeby się oprzeć. Nie chcemy powtarzać tego błędu. Złu trzeba się przeciwstawiać. Dlatego na Ruch Poparcia Palikota odpowiedzieliśmy Ruchem Odparcia Palikota. Na każdy ruch natychmiast odpowiemy, a być może zadziałamy prewencyjnie.

Wprogramie RPP czytamy, że chcą legalizacji tzw. „związków partnerskich”. My na to odpowiemy inicjatywą pozwalającą odróżnić prawdziwe małżeństwa od bydlęcych związków – prawdziwego małżeństwa nie będzie można rozwiązać w drodze rozwodu.

Oni chcą liberalizacji ustawy aborcyjnej – my jej zaostrzenia, gdyż nie ma powodów, by w polskim prawie tolerować morderstwo pod żadnym pozorem.

Oni darmowy dostęp do środków antykoncepcyjnych – my klauzula sumienia dla farmaceutów, by nie musieli sprzedawać takich środków w swoich aptekach.

Oni refundacja in vitro – my zakaz mrożenia ludzkich embrionów, jednej z najbardziej barbarzyńskich procedur, kojarzącej się wielu z obozem koncentracyjnym.

Prowadzimy już rozmowy z politykami. Nie należą oni w Polsce do specjalnie odważnych. Muszą widzieć, że strona społeczna jest zorganizowana. Jeżeli nie staną mimo to na wysokości zadania, sięgniemy po kolejną broń – inicjatywę obywatelską. Już w poprzedniej kadencji kilkakrotnie sprawy o doniosłości moralnej musiały być wprowadzane do parlamentu tą drogą.

Odzew na wezwanie, by tworzyć Ruch Odparcia Palikota, przerósł nasze oczekiwania. Najwięcej osób zgłasza się do nas drogą internetową. Prosimy, podawajcie, w jakim powiecie mieszkacie. Będziemy chcieli umożliwić wam współpracę na razie na takim szczeblu. Palikot myśli, że będzie polskim Zapatero. Nie dopuścimy do tego.

Mec. Ludwik Skurzak

Wiceprzewodniczący Ruchu Odparcia Palikota

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Palikot nie Zapatero”

  1. Cokolwiek z tego ruchu wyniknie trzeba to przekształcić w polski odpowiednik Magyar Gardy. Z tą różnicą, że nie można przejmować gospodarki centroprawicowej z Węgier tylko działać na rzecz wolności gospodarczej wprowadzonej a rządów Franco w Hiszpanii. Bez liberalizmu gospodarczego nie umocnimy gospodarki i nie zgromadzimy kapitału w kraju. Czas na Gwardię Polską.

  2. @Błękitny: Tak sobie od dawna myślę, że raczej na Action Polonaise :). Zarówno myśl, jak też nasz odpowiednik Kamelotów Królewskich. Jakkolwiek zgadzam się co do Pana uwagi w odniesieniu do gospodarki.

  3. Obawiam się, że Palikot może być 'Rydzykiem Tuska”, do puszczania w eter kontrowersyjnych rządowych pomysów i zasłaniania rządu sobą, albo wrecz „cynglem Tuska”, od brudnej, zwłaszcza antykoscielnej roboty, w wykonaniu tzw. nieznanych sprawców, cos jak hiszpańscy lewacy w latach 1935-1935 dla ówczesnego socjalistycznego rządu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *