Palikot nie Zapatero

Co najmniej od kilku dekad kraje naszego kręgu cywilizacyjnego przechodzą proces zmiany kodu moralnego i laicyzacji. Mimo oczekiwań instytucji międzynarodowych w Polsce przebiegał on słabiej. Zmienić ma to Ruch Poparcia Palikota.

Tradycyjna kultura i cywilizacja były w krajach Zachodu niszczone planowo i systematycznie metodą małych kroków. Narody nie znajdowały w sobie dość siły, żeby się oprzeć. Nie chcemy powtarzać tego błędu. Złu trzeba się przeciwstawiać. Dlatego na Ruch Poparcia Palikota odpowiedzieliśmy Ruchem Odparcia Palikota. Na każdy ruch natychmiast odpowiemy, a być może zadziałamy prewencyjnie.

Wprogramie RPP czytamy, że chcą legalizacji tzw. „związków partnerskich”. My na to odpowiemy inicjatywą pozwalającą odróżnić prawdziwe małżeństwa od bydlęcych związków – prawdziwego małżeństwa nie będzie można rozwiązać w drodze rozwodu.

Oni chcą liberalizacji ustawy aborcyjnej – my jej zaostrzenia, gdyż nie ma powodów, by w polskim prawie tolerować morderstwo pod żadnym pozorem.

Oni darmowy dostęp do środków antykoncepcyjnych – my klauzula sumienia dla farmaceutów, by nie musieli sprzedawać takich środków w swoich aptekach.

Oni refundacja in vitro – my zakaz mrożenia ludzkich embrionów, jednej z najbardziej barbarzyńskich procedur, kojarzącej się wielu z obozem koncentracyjnym.

Prowadzimy już rozmowy z politykami. Nie należą oni w Polsce do specjalnie odważnych. Muszą widzieć, że strona społeczna jest zorganizowana. Jeżeli nie staną mimo to na wysokości zadania, sięgniemy po kolejną broń – inicjatywę obywatelską. Już w poprzedniej kadencji kilkakrotnie sprawy o doniosłości moralnej musiały być wprowadzane do parlamentu tą drogą.

Odzew na wezwanie, by tworzyć Ruch Odparcia Palikota, przerósł nasze oczekiwania. Najwięcej osób zgłasza się do nas drogą internetową. Prosimy, podawajcie, w jakim powiecie mieszkacie. Będziemy chcieli umożliwić wam współpracę na razie na takim szczeblu. Palikot myśli, że będzie polskim Zapatero. Nie dopuścimy do tego.

Mec. Ludwik Skurzak

Wiceprzewodniczący Ruchu Odparcia Palikota

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Facebook

0 thoughts on “Palikot nie Zapatero”

  1. Cokolwiek z tego ruchu wyniknie trzeba to przekształcić w polski odpowiednik Magyar Gardy. Z tą różnicą, że nie można przejmować gospodarki centroprawicowej z Węgier tylko działać na rzecz wolności gospodarczej wprowadzonej a rządów Franco w Hiszpanii. Bez liberalizmu gospodarczego nie umocnimy gospodarki i nie zgromadzimy kapitału w kraju. Czas na Gwardię Polską.

  2. @Błękitny: Tak sobie od dawna myślę, że raczej na Action Polonaise :). Zarówno myśl, jak też nasz odpowiednik Kamelotów Królewskich. Jakkolwiek zgadzam się co do Pana uwagi w odniesieniu do gospodarki.

  3. Obawiam się, że Palikot może być ‘Rydzykiem Tuska”, do puszczania w eter kontrowersyjnych rządowych pomysów i zasłaniania rządu sobą, albo wrecz “cynglem Tuska”, od brudnej, zwłaszcza antykoscielnej roboty, w wykonaniu tzw. nieznanych sprawców, cos jak hiszpańscy lewacy w latach 1935-1935 dla ówczesnego socjalistycznego rządu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *