Parlament Europejski zainteresował się portalem konserwatyzm.pl?

Prawy.pl donosi:

Ponad 2 miliony euro zamierza przeznaczyć Parlament Europejski na internetowy monitoring użytkowników sieci, którzy pozostawiają po sobie treści charakteryzujące się „uniosceptycznym językiem”.

(…) oficjalnym zadaniem ma być monitorowanie dyskusji w celu określenia na wczesnym ich etapie możliwości przedostania się zawartych tez, do rozpowszechnienia w mediach i wśród obywateli. Szczególny nacisk ma zostać położony na obserwację komentarzy w krajach, w których zaobserwowano wzrost nastrojów „eurosceptycznych”. (…)

Jednocześnie przygotowywany dokument uzasadnia potrzebę podjęcia tak radykalnych środków faktem pogłębiającego się kryzysu i wzrostu bezrobocia w Europie, co może spowodować wybuch głosów negatywnie nastawionych do unijnych instytucji. Wchodzący w dyskusje „funkcjonariusze” mają uzasadniać, że rozwiązaniem takiego stanu rzeczy jest nie zmniejszanie, ale zwiększanie roli i siły wspólnotowych organów.

http://www.prawy.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2447:bedzie-polowanie-na-uniosceptykow&catid=1:aktualnoci

Komentarz: Aby śledzić nasz portal nie trzeba 2 milionów euros. Wystarczy sobie założyć newslettera na naszym portalu – nic nie kosztuje. Chyba, że śledzeniem nas zajmie się specjalny urząd zatrudniający 200 osób. [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Parlament Europejski zainteresował się portalem konserwatyzm.pl?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *