Rajd Katyński rusza w sierpniu

Przyjaciele, Jak już zapewne wiecie, przebywam w szpitalu. Do niedawna byłem pod troskliwą opieką medyczną w Warszawie. Teraz przechodzę intensywny proces leczenia w Chicago. Jestem otoczony niezwykle fachową opieką medyczną oraz ogromną życzliwością pozostałego personelu. Cały czas jest ze mną kochająca i czuła rodzina. Chcę Wam wszystkim podziękować za to, że otaczacie mnie swoją modlitwą. Mam Was w sercu i ciepło pozdrawiam wszystkich motocyklistów oraz naszych przyjaciół. Do mojego powrotu sprawy Rajdu Katyńskiego będą prowadzone przez moich zastępców – Katarzynę Wróblewską (katarzyna.wroblewska@rajdkatynski.com) i ks. Dariusza Stańczyka (ks.dario@rajdkatynski.com).

XVI RAJD KATYŃSKI wystartuje w sobotę 20 sierpnia 2016, roku sprzed Grobu Nieznanego Żołnierza, na placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie, o godzinie 9.00. Rajd zakończymy 11 września o godzinie 15.00 przed pomnikiem Katyńskim, przy ulicy Podwale na Starym Mieście w Warszawie. Wszystkich zainteresowanych XVI Rajdem Katyńskim proszę o przesłanie swojego adresu e-mail już teraz na adres: katarzyna.wroblewska@rajdkatynski.com

Zgłoszenia uczestników rozpoczniemy 1 i zakończymy 18 czerwca 2016 r. Komandorem XVI Rajdu Katyńskiego będzie ksiądz Dariusz Stańczyk – harcmistrz Wileńskiego hufca Maryi Ostrobramskiej, proboszcz parafii Trójcy Przenajświętszej w Tobolsku na Sybirze. Kościoła zbudowanego przez polskich Zesłańców”. Trasa tegoroczne Rajdu obejmuje miejsca polskiej pamięci na Ukrainie i w Rosji.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *