Sąd interesuje się zdrowiem psychicznym Jarosława Kaczyńskiego

Sędzia, który prowadzi proces wytoczony Jarosławowi Kaczyńskiemu przez byłego szefa MSWiA Janusza Kaczmarka zwrócił się do prezesa PiS z pytaniami mającymi ustalić, czy będzie on w stanie odpowiadać w procesie ze względu na stan zdrowia psychicznego (…)

Sąd Rejonowy w Warszawie w swoim zarządzeniu zawarł cztery pytania. Po pierwsze, chce się dowiedzieć, jak nazywają się leki, które przyjmował Kaczyński po 10 kwietnia 2010 roku. Po drugie: jaki lekarz przepisał mu te lekarstwa. Po trzecie: czy Jarosław Kaczyński nadal przyjmuje środki, które oddziałują na psychikę. I po czwarte: czy lider opozycji wcześniej już korzystał z porady psychologa, neurologa lub psychiatry, a także czy obecnie z takich porad korzysta.

wp.pl

Komentarz: Nie ma najmniejszych wątpliwości, że zaraz usłyszymy, iż sądownictwo w Polsce opanowali "agenci" Putina, układu i razwietki. Przecież żaden sąd nie zadałby Ojcu Narodu takiego pytania. Czekamy na ataki pisowskich spamerów. [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Sąd interesuje się zdrowiem psychicznym Jarosława Kaczyńskiego”

  1. Przecież choroba Ojca Narodu to fakt notoryjny, na okoliczność którego sąd nie musi przeprowadzać postępowania dowodowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *