Szwajcarscy antyfaszyści porwali kozła

Na tydzień przed wyborami parlamentarnymi w Szwajcarii doszło do politycznego porwania: antyfaszystowskie ugrupowanie uprowadziło żywego kozła o imieniu Zottel (Kudłaty), będącego maskotką konserwatywnej Szwajcarskiej Partii Ludowej (SVP/ UDC).

Zuchwałego czynu dokonano w nocy z piątku na sobotę. Zottel, biały kozioł z czarnymi rogami, w tajemniczych okolicznościach znikł z obory jednego z deputowanych współrządzącej w Szwajcarii SVP. Razem z nim w ręce porywaczy trafiła koza Mimo. Właściciel Ernst Schibli, który mieszka w kantonie Zurych, zniknięcie zwierząt zauważył dopiero w sobotę rano, gdy chciał je nakarmić.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,10481366,Szwajcarscy_antyfaszysci_porwali____kozla.html

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Szwajcarscy antyfaszyści porwali kozła”

  1. Zapewne „obrońcy praw zwierząt” (o ile istota nieświadoma może mieć świadomość praw?) pokrywają się w dużej mierze z komunistami „antyfaszystami”. Widocznie w imię hasła „cel uświęca środki” łamią własne prawa…

  2. @ autor A owi „antyfaszyści” to co ?! Może to mają być ludzie prawicy !? Otóż nic takiego !! „Antyfaszyści” to na 100% też socialiści – tyle, że ( w przeciwieństwie do faszystów !!!) internacionalni !!! Czyli mówiąc wprost są to „dzieci” Stalina ( co to […] „nasze dzieci głaskał po głowach”[…] ) !! To przecierz stalinowskie GRU ( a potem KGB ) zaczęło tworzyć specialne komórki do walki z „faszyzmem” ( a w istocie z narodowym socializmem (którego zresztą faszyzm ( TEN WE WŁOSZECH BENITO MUSOLINIEGO !!!) był łagodną odmianą) ale woleli nazwę „faszyzm” no bo jakże to tak !? Socialiści zwalczają socialistów !? „Towarzysze” by mogli zacząć podejżewać, że socializm jest nie dobry w ogule a nie tylko w odmianie narodowej. Tak więc reasumując CZERWONI CZERWONYM (wszak partia „ludowa” to socialiści „konserwatywni” (!!??!) ) ukradli kozła a zieloni (wszak NIEDOJŻALI CZERWONI!!) „obrońcy” „praw” być może bendą wyrażać swe obużenie i żądać ukarania sprawców. Całe to zamieszanie obrazuje tylko jak socialiści są nielogiczną zbieraniną głupców i złodziejów ! Po co o burzach w szklane socialistycznej wody pisać na koserwatywnym portalu ?!

  3. Zaginela tez kozka. Ci z „Antifaschische Aktion”, ktora to organizacja przyznaje sie do sprawstwa, zagrozili poslaniem ich do rzezni. Freiheit für Zottel!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *