Wylądowali na dachu, bin Laden zginął już po 2 min.?

Komandosi Navy SEAL’s zabili Osamę bin Ladena natychmiast, po 90-120 sekundach od lądowania w jego kompleksie, a nie po kilkudziesięciu minutach, jak to pierwotnie ogłoszono. Taką tezę przedstawił Chuck Pfarrer, były dowódca oddziału SEAL Team Six – tego samego, który przeprowadził akcję w Pakistanie i zabił lidera Al-Kaidy.

Rewelacje przedstawione są w książce „Seal Target Geronimo”, po rozmowach Pfarrera z kilkoma członkami zespołu, który 2 maja przeprowadził operację w Pakistanie (on sam był dowódcą SEAL Team Six wiele lat temu).

Jak to możliwe, że komandosi tak szybko dotarli do najbardziej poszukiwanego człowieka na świecie? Według Pfarrera, komandosi nie wylądowali na ziemi i nie zaczęli stamtąd szturmu, ale spuszczono ich bezpośrednio na dach kompleksu, gdzie ukrywał się Osama bin Laden.

W innym przypadku, gdyby akcja przebiegała tak, jak twierdziła CIA, lider Al-Kaidy miałby czas na przygotowanie się do obrony. Pfarrer potwierdził przy tym twierdzenie zawarte w oficjalnym raporcie, że żona bin Ladena – Amal – została ranna w nogę, gdy weszła na linię strzału chcąc osłonić męża własnym ciałem.

http://www.tvn24.pl/-1,1723355,0,1,wyladowali-na-dachu–bin-laden-zginal-juz-po-2-min,wiadomosc.html

*asd

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Wylądowali na dachu, bin Laden zginął już po 2 min.?”

  1. Jak kto wierzy w brednie rozsiewane przez media głównego nurtu, ten sam jest sobie winny. Bin Laden nie żyje szacunkowo od lata ’01, a ten cały cyrk, który niedawno pokazywano w lobotomizerze, to wyłącznie chwyt propagandowy. W dodatku tani, bo aż się roiło w nim od niejasności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *