Zbigniew Ziobro przewiduje kolejne porażki PiSu

Zbigniew Ziobro w tygodniku „Uważam Rze” przekonuje, że „bez zmian w PiS będziemy przegrywać”. – Jest grupa ludzi, która uważa, że Prawo i Sprawiedliwość powinna być bardziej skuteczną partią. Partią, która będzie wreszcie wygrywać – zdaniem europosła to są tzw. ziobryści.

Zbigniew Ziobro podkreśla, że zarówno dla niego, jak i dla jego przyjaciół, prezesem partii jest Jarosław Kaczyński. – Nie ma więc chęci ani mowy o zmianie szefa partii – zapewnia europoseł. Ziobro ubolewa, że pojawiają się pogłoski, że mógłby odejść lub zostać wyrzucony z PiS.

– Jedność prawicy jest wartością. Jeśli ktoś chciałby mnie wyrzucać, to będę się oczywiście bronił. Zwłaszcza biorąc pod uwagę moją działalność w partii – ciężko pracuję, poświęcam się, często kosztem rodziny – mówił w wywiadzie dla „Uważam Rze”. – Nie mogę uwierzyć, że to moi koledzy ze sztabu robią anonimowe wrzutki do mediów, obciążając mnie porażką kampanii – dodaje.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,10524179,Ziobro__Bedziemy_przegrywac_kolejne_kampanie.html

a.m.e

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Zbigniew Ziobro przewiduje kolejne porażki PiSu”

  1. @ Jago, to jest scenariusz pozbawiony obecnie szans na realizacje. JarKacz poprzez trwające już od lat czystki w partii, pozbył się całej PiSowskiej elity. Tam jest już obecnie bardzo mało ludzi posiadających swoje zdanie oraz chcących je publicznie głosić. Skutkiem takiej polityki jest sytuacja w której to ugrupowanie nie może funkcjonować bez niego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *