1 listopada pamiętamy o Bohaterach!

W tym wyjątkowym dniu zadumy i pamięci o naszych bliskich nie możemy zapomnieć o poległych za Ojczyznę. Portal Nacjonalista.pl cyklicznie, przed każdym zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych przypomina o tym, jak ważne jest zapalenie znicza na grobach wszystkich tych, którzy oddali życie za Wolną Polskę.

Pielęgnowanie pamięci o naszych narodowych Bohaterach jest obowiązkiem każdego patrioty i nacjonalisty. Zwłaszcza w tych trudnych czasach, gdy takie wartości jak Bóg, Honor, Ojczyzna coraz częściej zostają zastąpione nieskrępowaną wolnością i powszechnym tumiwisizmem. To na nas – ludziach świadomych, leży obowiązek przekazania historii, idei i wiary młodemu pokoleniu dorastających Polaków. Kto jeżeli nie my, nauczy młodych ludzi szacunku dla tych, którzy nie bacząc na swoje życie przelewali swoją krew za nas – za przyszłe pokolenia.

Apelujemy więc do dziadków, babć, ojców, matek , sióstr, braci, wujków i całych rodzin. Wybierzcie się wspólnie na groby poległych i kontynuujmy tradycję oraz szacunek dla naszej historii, a przede wszystkim pamiętajmy jakimi zasadami powinniśmy się kierować, aby żyć godnie. Nie tylko dla siebie, ale także dla innych – dla dobra wspólnego. A gdy przyjdzie taka potrzeba, bez wahania oddamy życie za przyszłe pokolenia i najwyższe wartości –Boga, Honor i Ojczyznę.

Tak nam dopomóż Bóg.

Zachęcamy wszystkich do promowania akcji w internecie, wśród bliskich i znajomych. Poniżej prezentujemy plakaty, które z pewnością powinny znaleźć się na widoku jak największej ilości osób. Zachęcamy także do nadsyłania fotorelacji z palenia zniczy na grobach poległych i zasłużonych dla Ojczyzny. Pokażmy, że jest nas wielu!

Zdjęcia prosimy podsyłać na kontakt@nacjonalista.pl w temacie zaznaczając miejscowość i dopisek „Znicz dla Bohaterów”.

Wydarzenie na Facebooku: http://www.facebook.com/event.php?eid=243526255696709

Podsumowanie akcji z zeszłego roku: http://www.nacjonalista.pl/2010/11/08/podsumowanie-akcji-znicz-dla-bohaterow/

wersja kolorowa (pełny rozmiar) | wersja czarno-biała (pełny rozmiar)

http://www.nacjonalista.pl/2011/10/17/1-listopada-pamietamy-o-bohaterach/

a.m.e.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *