Apel do Premiera Donalda Tuska oraz do ABW

W związku z ostatnią masakrą dokonaną w Norwegii przez Andersa Behringa Breivika – człowieka związanego z ruchami syjonistycznymi i wolnomularstwem – zwracamy się do władz Rzeczpospolitej Polskiej, a przede wszystkim do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego z apelem o podjęcie niezwłocznej kontroli i roztoczenie nadzoru nad wszystkimi organizacjami syjonistycznymi i wolnomularskimi działającymi w Polsce. W przypadku tych ostatnich musi szczególnie niepokoić fakt, że z natury działają one w sposób skryty. Przykład norweski pokazuje, że wolnomularstwo może stać się wylęgarnią ekstremistów, rewolucjonistów i terrorystów, co zresztą potwierdza doświadczenie historyczne, gdyż organizacje masońskie niejednokrotnie były już wylęgarnią ekstremizmu politycznego o charakterze lewicowym i rewolucyjnym. Dowodzą tego przykłady wydarzeń 1789, 1830 czy 1848 roku.

Mamy nadzieję, że w ramach akcji walki z terroryzmem organizacje wolnomularskie działające w Polsce znajdą się pod baczną kontrolą służb specjalnych. Być może należy zbadać, czy nie powinny zostać w ogóle zdelegalizowane.

Redakcja Konserwatyzm.pl

Na zdjęciu: norweski terrorysta w stroju wolnomularskim [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Apel do Premiera Donalda Tuska oraz do ABW”

 1. Podszedłbym do tego ostrożnie, mianowicie w obliczu ostatnich ustawowych projektów i zapisów nt: stanu wojennego, inwigilacji internetu, inwigilacji w ogóle, a także wielu innych przesłanek, może okazać się że ekstremistami są dowolnie wybrani przez władzię, a niewygodni dla niej obywatele lub ich grupa, np czytelnicy konserwatyzm.pl( bez różnicy, może być: xyz.pl). Istnieją znacznie prostsze sposoby na zachowanie podstawowego bezpieczeństwa w kraju, weźmy przykład Szwajcarów, liczną grupę obywateli USA, etc. To oczywiście nie jest propagacja czegokolwiek, jednakże…

 2. Apel jak najbardziej popieram, jednak obawiam się, że ta argumentacja do rządzących nie przemówi. Wszystkie partie bandy czworga są zdecydowanymi zwolennikami wydarzeń 1789, 1830 czy 1848 roku.

 3. Co za bzdura wysłać takie apele. Rozumiem, że gdyby któryś z członków KZM-u zbzikował i zrobił coś podobnego, to KZM też powinno się objąć „opieką” organów? Szanowni Państwo, Europę coraz bardziej zżera gromadność i brak personalizmu. Gdzie jest wolna wola? Bo co by o ww. organizacjach złego nie pisać, to nie oszukujmy się WSPÓŁCZEŚNIE ich celem nie jest podkładanie ładunków, tylko działanie w bardziej „subtelny” sposób, i to jest dopiero niebezpieczne.

 4. zgadzam się z panami: Wojsław Zseszeli i Przemysław Gołębiowski. mógłbym napisać takie same komentarze. i zupełnie się zgadzam z uwagą dot. gromadności.

 5. @Wojsław Zseszeli, Przemysław Gołębiowski, przemyslaw_stokowski: masonów się Panom zrobiło żal?

 6. @Wojsław Zseszeli: tego się Pan tak obawia? A jak Pan sobie wyobraża kontrrewolucję? W ramach procedur demokratycznych?

 7. @Przemysław Gołębiowski 1/Panie Przemku, jakos mnie Pan nie odwiedzil we Francji? 2/Co Panu ten apel przeszkadza? Masoneria jest sekta , La Secte, powinna byc zakazana przez kodeks karny i tepiona przez panstwo polskie. Co zas do zamachowca, to germanska buta, protestancki rasizm i -jak to slusznie podkresla J. Engelgard- zaburzenia psychiczne wywolane demoliberalizmem- zrobily swoje. Katolicy nie masakruja dzieci na wyspie, katolicy sie za swoich wrogow modla i daja sie sami masakrowac najczesciej.” Krew meczennikow posiewem chrzescijan” ( katolikow). Slusznie, ze Redakcja potepila ten zamach i zwrocila sie do rzadu RP i do AWB o monitorowanie grup ekstremistycznych pochodzenia masonskiego, roznych ” Antif”, skrajnej lewicy itd. Ich poprzednicy maja krew na rekach i wieloktrotnie udowodnili, ,ze sie nie cofna przed niczym,nawet przed mordowaniem polskich generalow, jak to robili w 1830 roku, w slynna Noc Listopadowa. Tu chodzi o to, ze i nas moga wymordowac, w tym Pana i mnie.

 8. Czy wam się w głowach poprzewracało???!!!! Przecież lewacka policja w pierwszej kolejności weźmie się za was za……….Radykalny Antysemityzm. Równie dobrze możecie zrobić apel o areszt dla wszystkich katolickich prawicowców. Zapamiętajcie moje słowa, że lewacka policja tylko czeka na okazję by was wsadzić i zaszczuć.

 9. @SŁOWIANIN E, ty, moze pan jestes jakis „antysemita”, konserwatysci nie. Inaczej by nie byli konserwatystami.

 10. @Antoine Ratnik: katolicy nie tylko za swoich wrogów się modlą, ale również z nimi walczą!

 11. @Damian Nowak Po wyczerpaniu wszystkich innych pokojowych srodkow. Nie wolno dopuscic, zeby luteranscy fanatycy strzelali do nastolatkow na wakacjach.

 12. @virago535 Ja nie atakuje” Ewangelikow”.Ja atakuje te straszna ideologie, ktora trzyma dusze w sieci. Przeciw Panu nic nie mam, ale przeciw tej ideologii, ktora Pana i innych zniewala mam duzo przeciw, o to, to tak. Niech sie Pan osobiscie nie obraza.

 13. Mam nadzieje, ze lewica w Polsce nie posunie sie do zabojstw, tak jak w 1923 lewica we Francji zamordowala szefa mlodziezowki AF, Mariusa Plateau, a pozniej dziecko Léona Daudet. Ponizej podaje fragmenty na ten temat z Wikipedii. Wikipedia to oczywiscie lewicowa szmata, ale ten opis moze byc. „(…)Devenu secrétaire de la Ligue d’Action française, Marius Plateau est assassiné par balles au siège de la Ligue le 22 janvier 1923 par la jeune anarchiste Germaine Berton. Elle déclare lors de son procès : « Je considérais Daudet et Maurras, comme responsables de l’occupation de la Ruhr. ». Germaine Berton avait d’abord tenté d’abattre un membre plus influent du mouvement comme Léon Daudet ou Charles Maurras, mais Plateau est tué à leur place. L’événement suscite de nombreuses polémiques. L’amant de Germaine Berton et anarchiste connu, Gohary, est retrouvé suicidé peu après, le 8 février 1923 , le jour même où il suggère des pistes durant l’enquête. Joseph Dumas, haut policier mêlé à l’enquête, est également retrouvé mort. Des supputations sur l’implication des services de police sont faites. Selon Le Populaire (journal de la SFIO) : « La violence et le meurtre ont frappé la maison [l’Action française] où l’appel à la violence est quotidien et où l’on glorifie l’assassinat politique » (quelques jours auparavant, une personne était morte suite à une émeute des Camelots du Roi).(…)” Trzeba nosic na sobie szkaplerz karmelitanski dzien i noc, bo nie wiadomo, czy lewica nie bedze chciala nas fizycznie wykonczyc.

 14. @Antoine Ratnik – ja osobiście nie obrażam się w ogólności. Jest to obce mi uczucie – powody? dosyć oczywiste, np długi pobyt na Korsyce, ale nie o to chodzi. Generalnie każda z ideologii jest zła, zwłaszcza podszyta lewactwem. Czy lewica nie posunie się do zabójstw? Ależ oczywiście, że tak! ok 220mln( a nawet więcej!) istnień ludzkich jest do tej pory ofiarą ideologii lewicowych, co może znaczyć kolejnych kilka milionów w imię obrony zdobyczy socjalnych demokracji? Proszę jednak nie generalizować i odsądzać chrześcijan-ewangelików od czci, wiary i Krzyża Chrystusowego.

 15. @ virago535 – Pan Ratnik ma protestancki stosunek wobec protestantów ;). Większość katolików inaczej podchodzi do braci odłączonych.

 16. @Alek: czyżby doktryna katolicka opierała się na zdaniu większości? Od kiedy? Coś przespałem?

 17. @Alek – tak zauważyłem, nie do końca rozumiem, ewangelików-konserwatystów nie ma na tym łez padole? Co nie znaczy że nie znam katolickiej nauki Kościoła – uczestniczę czynnie w niej kilkanaście lat… @Damian Nowak – czy racja jest tam gdzie większość uznaje, czy tam gdzie jest? byłby Pan łaskaw się powstrzymać? tak dla własnego dobra, odnośnie doktryn raczej mam raczej ambiwalentny stosunek, doktryniarzy eliminuję. Poza tym byłby Pan łaskaw wyjaśnić pojęcie doktryna katolicka? czy jest równoznaczna pojęciu wiary i religii, czy tylko współgra z pojęciem doktryny socjalistycznej?

 18. @virago535: a) doktryniarzy Pan eliminuje? W jaki sposób? Tak jak p.Breivik? b) ewangelik konserwatysta? Przecież to protestanci rozpoczęli rewolucję niszcząc Christianitas, więc w jaki sposób mogliby być konserwatystami? c) doktryna katolicka czyli zespół twierdzeń definiowanych przez Kościół, do zachowania których zobowiązani są wierni tegoż Kościoła.

 19. @Damian Nowak – po raz kolejny insynuacja mojego niecnego działania. Czy eliminacja nie może równać się pomijaniu osobnika w dyskusji? Powstrzymaj Waść emocje – szkodzą potencji! Znów zamiast odpowiedzi na moje pytanie i rzeczowej polemiki jakieś brednie. Doktryna katolicka to nie jest zespół twierdzeń definiowanych przez Kościół. Czy istnieje jakąś przeszkoda aby powstrzymał się Pan przed reakcją na pytania Panu nie zadane a odpowiadał lub reagował na artykułowane do siebie? Fajnie!

 20. @virago535: a) jeśli będzie mnie Pan pomijał w dyskusji, nie będę miał do Pana o to pretensji, b) powstrzymuję emocje według Pańskiego rozkazu, c) doktryna – zespół wierzeń uznawanych przez daną religię (Encyklopedia Powszechna PWN, Warszawa 1973, str.606), d) zamierzam zabierać głos na każdy temat, który mnie interesuje, w tym również odpowiadać na pytania nie kierowane do mnie, Pan natomiast może nie czytać moich odpowiedzi.

 21. @Damian Nowak – Szanowny Panie! z radością przyjąłem do wiadomości pańską odpowiedź „b”! to daje nam możliwość kontynuowania polemiki w zakresie meritum poruszanych tematów, od czego się nie uchylam. Sądzę, że nie muszę nikogo w tym Pana pomijać w dyskusji, zasygnalizowałem jedynie taką ewentualność. Miłego dnia

 22. @Damian Nowak – nie odniosłem się z dwóch powodów, pierwszy – zgadzam się z ta definicją, drugi – potwierdza ona moją wcześniejszą wypowiedź, przeczącą pańskiej. Nie miałem zamiaru podejmować kolejnej polemiki albowiem wchodzi ona niestety w prywatę, osobiste i subiektywne sposoby pojmowania, a nie to jest moim celem komentowania na portalu.

 23. @virago535: skoro doktryna to zespół wierzeń uznawanych przez daną religię, to doktryna katolicka to zespół wierzeń uznawanych przez Kościół, ponieważ w wierze katolickiej nie można wierzyć w nic, co Kościół odrzuca. Zespół wierzeń to nic innego jak zespół twierdzeń typu „jest jeden Bóg”. A którz te twierdzenia definiuje? Oczywiście, że Kościół. Na podstawie Objawienia i Tradycji, ale sama praca prowadząca do do otrzymania definicji jest wykonywana przez Kościół. Czy jeszcze coś się Panu nie zgadza?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *