Artur Górski bierze udział w „spisku” ziobrystów?

W spotkaniu w jednej z warszawskich kamienic, oprócz Ziobry, mieli uczestniczyć między innymi Andrzej Duda, Artur Górski, Tomasz Górski, Bogdan Święczkowski i Marzena Wróbel. Według informacji gazety politycy na spotkanie wchodzili pojedynczo, a w jednym z lokali spędzili ponad trzy godziny.

Zaproszeni przez Ziobrę politycy nie chcieli komentować tajnego spotkania. Jedynym, który zdecydował się rozmawiać na ten temat był poseł Artur Górski. – Spotkanie miało charakter towarzysko-konsumpcyjny. Oczywiście rozmawialiśmy o polityce i o tym, że jest potrzebna wewnętrzna dyskusja o przegranej kampanii wyborczej – wyjaśnił w rozmowie z „Super Expressem”.

onet.pl
[aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Artur Górski bierze udział w „spisku” ziobrystów?”

  1. „towarzysko-konsumpcyjny”? Czyli towarzystwo dyskutowało, kogo trzeba rzucić na żer konsumpcji Jarosławowi Kaczyńskiemu? Na kogo wypadło?

  2. Mnie to akurat nie dziwi, odkąd to podczas kampanii wyborczej ujrzałem wspólne zdjęcie A. Górskiego z Z. Ziobrem:) Wyglądało to tak, jakby eurodeputowany rekomendował dotrychczasowego posła na nową kadencję.

  3. @ Ludwik Skurzak – Jak to w końcu jest? Profesor Wielomski dumnie oświadczył po wyborach, że wprowadził do parlamentu Artura Górskiego, a teraz znowu będziecie po nim jechać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *