Beata Kempa i agent Tomek ręczą za „Starucha”

Beata Kempa podpisała poręczenie osobiste za Piotra „Starucha” Staruchowicza – podaje niezalezna.pl. Za zatrzymanego kibica Legii ręczy także Tomasz Kaczmarek, czyli słynny agent Tomek. (…)

Kempa podkreślała, że Piotr Staruchowicz został zatrzymany w czasie uroczystości upamiętniających Powstanie Warszawskie, „które leży mocno w sercach nie tylko warszawiaków, ale wszystkich Polaków”. „Urządzanie tego typu pokazówki uważam za niedopuszczalne” – stwierdziła posłanka PiS.

Kempa, podobnie jak inni, którzy zdecydowali się poręczyć za kibica, podkreśla, że nie będzie on utrudniał postępowania i stawi się na każde wezwanie śledczych. Skąd taka pewność? „Wiem, że ten człowiek ma w sercu wiele patriotyzmu i szacunku dla powstańców warszawskich i dla Polski” – tłumaczyła pani poseł.

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/354365,beata-kempa-i-agent-tomek-recza-za-piotra-s-starucha.html

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Beata Kempa i agent Tomek ręczą za „Starucha””

  1. PiS nie jest w sojuszu z kibicami. PiS próbuje ich przejąć, co się jednak nie uda. Kibice pamiętają sądy 24-godzinne, które miały być wymierzane właśnie w nich.

  2. PiS strzela sobie samobója. Teraz kibice innych drużyn, którzy nie lubią Legii stwierdzają, że zagłosują na alternatywę SLDowską, zamiast PiSowskiej. PiS traci tym ruchem nawet polonistów, którzy są wściekli na HGW jak mało kto. Na dodatek, jeśli Staruch coś wywinie, to będzie to „wina PiSu”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *