Breivik z sympatią wypowiadał się o PiS

Częścią manifestu jest lista europejskich partii, z którymi Breivik sympatyzował. Na liście zdecydował się zamieścić m.in. partie „konserwatywne, chrześcijańskie”, „konserwatywne pod względem kulturalnym”, nastawione przeciwko imigrantom itd. Wśród polskich partii i organizacji wymienia: Prawo i Sprawiedliwość, Samoobronę, Ligę Polskich Rodzin, Obóz Narodowo-Radykalny, Narodowe Odrodzenie Polski i Ligę Obrony Suwerenności.

wp.pl

Komentarz: Kolejny naiwniak, który nabrał się na radykalną retorykę PiS. Gratulacje dla Jarosława Kaczyńskiego i Antoniego Macierewicza za przedstawianie PiS jako partii skrajnej. [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Breivik z sympatią wypowiadał się o PiS”

  1. Breivik nie dosc ze jest morderca to jeszcze jest idiota, bo nie umial zauwazyc roznic miedzy tymi partiami, ktore wymienial jednym tchem.

  2. Cher monsieur, vous pouvez devrait charger un peu de la charia? Après 30 ans, vous aurez un français arabe.

  3. Wg mnie nie popełnił tutaj błędu. PiS to partia skrajnie proamerykańska i proizraelska, syjonistyczna. a zarazem prymitywnie ksenofobiczna. Wszystko pasuje.

  4. A to ci dopiero Francuz co słowa po francusku nie zna. A jeszcze pyta w jakim to języku. Zamiast udawać francuza zmień pan nicka na: Andrzej Ratnikowski. Albo jest pan Francuz albo Polak. Proszę się zdecydować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *