Call for Papers „Pro Fide Rege et Lege”

Drodzy Czytelnicy !

.
W najbliższym czasie ukaże się najnowszy (85) numer naszego półrocznika naukowego „Pro Fide Rege et Lege”. W momencie jego publikacji rozpoczniemy pracę nad numerem kolejnym, poświęconym problemom religii, mitów politycznych i geopolityki. Dlatego też już w tej chwili zapraszamy osoby chętne do publikowania w naszym periodyku do rozpoczęcia prac nad tekstami.

.
Zachęcamy Państwa do przygotowania i nadsyłania tekstów poświęconych teologii politycznej, związków religii z ustrojami i doktrynami politycznymi. Chętnie przyjmiemy także teksty dotyczące mitów politycznych – współczesnych i historycznych. Szczególnie interesują nas religijne, mityczne i ideologiczne uzasadnienia dla koncepcji geopolitycznych historycznych, popularnych współcześnie, jak i dopiero powstających wraz ze zmianami architektury politycznej współczesnego świata.

.
Równocześnie prosimy wszystkie osoby zainteresowane publikacją wcześniejszym uzgodnieniem tematu z Redakcją naszego czasopisma za pośrednictwem poczty e-mailowej: profide.info[małpa]gmail.com Przypominamy, że „Pro Fide Rege et Lege” jest czasopismem naukowym i za opublikowanie na naszych łamach tekstu autor otrzymuje 20 punktów.
Termin nadsyłania tekstów: 4 listopad 2021.

.

Redaktor Naczelny
Prof. dr hab. Adam Wielomski

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Facebook

1 thoughts on “Call for Papers „Pro Fide Rege et Lege””

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *