Cymański: Pan jest chyba z UPR albo 'Gazety Wyborczej’


Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Cymański: Pan jest chyba z UPR albo 'Gazety Wyborczej’”

  1. I dobrze! Gonić kurwinowców!!! Neoliberałowie na śmietnik historii, tam wasze miejsce!!!

  2. Gonić to należy takich kretynów, którzy nie znają historii i wmawiają wszystkim dookoła, że obowiązkowe ubezpieczenia i państwowe emerytury były zawsze. Otóż nie były i ludzie sobie radzili. Jak ktoś ukończył szkołę podstawową to ma świadomość, że pieniądz + urzędnik > pieniądz. Urzędnik nie będzie pracował darmo. Do tego dochodzą koszty infrastruktury i całego tego bałaganu, który teraz mamy. Nie wiem jak nieżyciowym trzeba być, żeby w momencie, kiedy państwowy system emerytalny bankrutuje mówić, że to działa. Działało przez kilka lat, bo okradaliście ludzi. Społeczeństwo się starzeje, część wyjechała, więc nie macie kogo okradać i finał będzie tragiczny – dopiero wtedy na ulicach będą tłumy kloszardów. Zresztą zadałbym podstawowe pytanie temu panu – na co może sobie pozwolić emeryt, który przepracował ponad 40 lat i ma 1200 złotych miesięcznie? Po opłaceniu świadczeń i zakupie leków zostaje 600-700 złotych. Kazałbym przeżyć temu cymbałowi dzień za 20 złotych, gdzie trzeba zjeść, ubrać się, kupić produkty chemiczne a i chciałoby się coś przeczytać czy zobaczyć. O tym można jednak pomarzyć.

  3. Cieszy fakt, że ktoś pamięta o dalszym istnieniu UPR-u poza KNP. Korwin ma teraz inne biuro impresaryjne. ;-p

  4. Niech mi ktoś wytłumaczy: czy jeśli oddam połowę pensji na „wspólne cele”, by uniknąć więzienia, to można powiedzieć, że jestem solidarny z potrzebującymi…?

  5. niestety taka w 3RP jest prawica. Oświeceniowi socjaliści rodem z PiS zamienili zasadę „nie kradnij” na urzędnicze miłosierdzie. I ten człowiek jest katolikiem. Należy też podkreślić , że za prawo do pracy w „wolnej” 3RP należy zapłacić haracz 1 tyś. ZUS-owi.

  6. On po prostu traktuje ludzi jak bydło. Przecież powiedział wprost, że musi zabrać nasze pieniądze, bo jak nie to możemy sobie kupić np. nowy telewizor zamiast dać je ZUS-owi. On jest oświeconym pasterzem, a my bezrozumnym bydłem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *