Czy Tomczykiewicz mieści się w PO?

Tytuł może zaskakujący, ale warto postawić to pytanie. Oto bowiem kiedy przystępowałem do Klubu Platformy prominentne osoby – także z jego kierownictwa – sugerowały, że ze swoimi poglądami choćby dotyczącymi kary śmierci jestem zbyt skrajny. Że nie mieszczę się w tych nurtach opinii które w PO są dopuszczalne. Że to nieakceptowane dla wyborców. Minęło kilka dni. Wydarzył się dramat w Oslo. I oto wczoraj przewodniczący klubu Platformy Tomasz Tomczykiewicz powiedział w radiu Tok FM: „zawsze uważałem, że w takich odrażających zbrodniach kara śmierci powinna być”.

Muszę więc zapytać tych którzy pomagają Tomaszowi Tomczykiewiczowi w kierowaniu Klubem Parlamentarnym Platformy, a którzy mówili o mnie to co mówili, czy opinia Tomasza Tomczykiewicza też nie mieści się w ramach prowadzonego w PO dyskursu? Tym bardziej, że ja opowiadałem się i opowiadam za tym aby na ten temat dalej rozmawiać. Tyle i tylko tyle. Ciekaw był bym odpowiedzi rzeczonych krytyków.

Ciekaw jej jestem tym bardziej w kontekście wczorajszej opinii Premiera, że PO jest szeroką formacją od Gowina po Arłukowicza i od Libickiego po Sierakowską. I jeszcze jedno: Wbrew medialnym pogłoskom w najbliższych wyborach będę kandydatem Platformy do Senatu w okręgu 89 a nie jak się uporczywie powtarza jedynie kandydatem niezależnym popieranym przez PO. Taka jest decyzja wczorajszej Rady Krajowej.

www.facebook.com/flibicki

Jan Filip Libicki

-asd

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *