Czym się zajmuje MSWiA w przededniu Święta Niepodległości?

Okazuje się, że na apolityczne struktury polskiej policji ma zasadniczy wpływ środowisko określające się w sposób politycznie ukierunkowany, które za cel zasadniczy postawiło sobie walkę z urojonym faszyzmem, antysemityzmem i wybiórczo pojmowaną nietolerancją.

Ewidentnym przykładem wpływu grup lewackich o charakterze jednoznacznie anarchio – komunistycznym na polską administrację państwową, jest broszura wydana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, przeznaczona dla funkcjonariuszy policji. Publikacja nosi tytuł „Przestępstwa z nienawiści”. Oprócz ogólnych pojęć, zawiera na ostatniej stronie wykaz symboli, na które funkcjonariusze powinni zwracać szczególną uwagę. Pośród szerokiej symboliki nazistowskiej, autorzy broszury dorzucili regalia polskiego ruchu narodowego, stawiając ich na równi ze swastyką, czarnym słońcem, czy znakami runicznymi.

Jednocześnie, nie ma w tym wykazie jakichkolwiek symboli komunistycznych oraz bolszewickich, o satanistycznych już nie wspominając. Autorzy szerokim łukiem omijają symbolikę morderców z Czerwonych Brygad, niemieckiego RAF- u, czy francuskich trockistów. Broszura jednoznacznie sugeruje, iż polski nacjonalizm jest równoznaczny z hitleryzmem, albowiem umieszczony w tym wykazie znak Falangi, „Mieczyk Chrobrego”, krzyż celtycki czy słowo „NaRa”; ewidentnie narzucają takie myślenie funkcjonariuszom, którzy z różnych przyczyn przecież nie zagłębiają się w historię Polski.

Współautorami tej broszury są między innymi: „Otwarta Rzeczpospolita”, Stowarzyszenie LAMBDA, Stowarzyszenie „Nigdy Więcej”. Te ostatnie słynie z całkowitej bezkarności, kiedy nawołuje do blokad, fizycznej konfrontacji i pacyfikacji legalnych demonstracji polskich patriotów.

Naprawdę trudno uwierzyć, że autorzy broszury są aż tak skrajnie niedouczeni z dziejów kraju, w którym przyszło im egzystować. Jednak nasuwa się pytanie, czemu to MSWiA współpracuje z organizacjami, nawiązującymi w swoim działaniu oraz symbolice do ustrojów totalitarnych? Czy resort spraw wewnętrznych zatrudnia dyletantów?

Z dobrze poinformowanych źródeł wiadomo, że w ostatnich dniach przed 11 listopada trwały w wielu komendach policji na terenie kraju szkolenia funkcjonariuszy w oparciu o powyższą broszurę. Na odprawach kładziono nacisk, aby zwracać uwagę na „faszyzującą młodzież”.

TJK

(Poniżej na zdjęciach broszura „Przestępstwa z nienawiści”)

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Czym się zajmuje MSWiA w przededniu Święta Niepodległości?”

  1. „Autorzy szerokim łukiem omijają symbolikę morderców z Czerwonych Brygad, niemieckiego RAF- u, czy francuskich trockistów” – No przecież to przyjaciele idola konserwatystów – realistów, katechona Kaddafiego. Redakcja powinna temu przyklasnąc i pochwalić MSWiA.

  2. Zadałem sobie nieco trudu i przeczytałem dokument, o którym pisze Autor. I niestety nie sposób usiedzieć spokojnie. Faktycznie – żadnych odniesień do ugrupowań lewackich, a autor broszury pisał pod określone zamówienie. Cały czas rasizm i brak tolerancji, a jednym z głównych symptomów ma podobno być konsekwentna wiara w wyznawane poglądy. Tylko nie rozumiem dlaczego konsekwentne poglądy konserwatywne są przestępstwem, a notoryczne i jeszcze bardziej konsekwentne lżenie religii wyznawanej przez większość społeczeństwa nie ma ani jednego poświęconego sobie w w/w dokumencie zdania. Dlaczego w dokumencie publikowanym za nasze pieniądze wypisuje się brednie tego kalibru, jak wspomniane przez Autora zestawienie Miecza Chrobrego lub Falangi ze swastyką? I dlaczego ktoś pytał o zdanie samo lewactwo pokroju Kampanii Przeciw Homofobii lub Nigdy Więcej, a nie zapytał nikogo związanego z prawicą? Nie wiem jak Państwo, dla mnie jednak jest to skandal.

  3. To sa organizacje faszystowskie i nie maja demokratycznej struktury.Sprawa powinna zie zajac prokuratura. Wnioskuje o otwarcie w Polsce obozow koncentracyjnych i o zamkniecie w nich faszyzujacej mlodziezy. Te faszystowskie organizacje sa na pewno nielegalne bo niedemokratyczne i obiektywnie sa sojusznikami PiSu. W dodatku wspolpracuja z nimi pseudokibice, ktorzy, jak powszechnie wiadomo, sa bandytami i ich miejsce jest w wiezieniu, z niejakim Staruchem na czele.Nikomu nie zycze spotkania trzeciego stopnia z kibolami.W dodatku pseudokibice maja szaliki i jak wiadomo tymi szalikami dusza pluszowe misie. Nieprawdaz? :)))) ps. Tfu, okropne, juz wiem komu reki nie podam.A nie myslalem, ze tak bedzie.

  4. Trzeba Tuska zawiadomić jako katechon powinien zadziałać, może nasz Senator po cichu jakiś list przekaże. Powtarza się sytuacja z lat siedemdziesiątych . Omotany i niedoinformowany przywódca to tragedia dla narodu.

  5. @ p. Dalecki: Niechże Pan już wyluzuje, bo robi się Pan równie monotematyczny, co wpisy sen. Libickiego. @ p. Matuszewski: Skąd to zdziwienie i mowa o skandalu? Jest Pan już dużym chłopcem, więc powinien Pan wiedzieć, że wszelkie działania rządu i jego pachołków – w tym przypadku Policji – nie mają nam pomóc, lecz są wymierzone PRZECIWKO nam. Z kolei grupy lewackie są mniej lub bardziej otwartym sprzymierzeńcem rządu, zazwyczaj pełniąc rolę buforu, na który można zwalić winę za wysuwanie co bardziej ekstremalnych postulatów, podczas gdy te są całkowicie zgodne z linią rządu. Już sam fakt, że organizacje komunistyczne, feministyczne, pedalskie itp. opracowują broszurę dla Policji, powinien pomóc przejrzeć na oczy nawet najbardziej niekumatym. I tu mój apel do zdecydowanej większości konserwatystów: przestańcie koncentrować się na marionetkach systemu i błahostkach. Cytując Alexa Jonesa: „Step back and see the bigger picture”, bo inaczej nigdy do niczego nie dojdziemy. Oczywiście, że owa broszura nie będzie obejmowała organizacji komunistycznych, zionących nienawiścią do ludzi starających się uczciwie zarobić parę groszy na własny rachunek (wrednych kapitalistów). Oczywiście, że nie będzie w niej organizacji feministycznych, dla których „Samiec – twój wróg”, wymagający kastracji. Oczywiście, że nie będzie w niej organizacji syjonistycznych (GWno, B’nai Brith) oraz innych otwarcie siejących nienawiść do Polski i Polaków. Ktoś się jeszcze dziwi? Pobudka! @ p. Ratnik: Rzecz jasna wyczuwam ironię, ale co do kiboli i Starucha całkowicie się z Panem zgadzam 🙂 Jeśli ów dzielny młody człowiek, w asyście jedynie dwóch kamratów, bohatersko skopał i obrabował aż jednego kibica wrogiego plemie… eee, drużyny, co mu się zarzuca, to jego miejsce jest właśnie za kratami, a nie w poczcie autorytetów konserwatystów. A obozy? No cóż, w USA takowe już istnieją. Odsyłam do wujka Gugla i hasła „FEMA camps” oraz do cioci Youtube i odpowiedniego odcinka programu Jesse Ventury.

  6. @Jarosław A. Wiśniowski Tak, jestesmy wiezniami w obozie wyniszczajacym.Polecam czlonkom i zwolennikom PO tak licznym na tym portalu przeczytanie tego fragmentu z „Opowiesci Kolymskich” Szalamowa, gdzie wychowawca stara sie pogodzic zekow z eskorta, a wiezniowie przez jakis moment licza na istnienie jakiejs frakcji konserwatywnej w KGB. Doskonale Pan uchwycil zaslepienie ludzi systemu, dla ktorych co legalne to dobre i tylko to co legalne, to dla nich moralne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *