Czystka „prawdziwych patriotów”

Paweł Lisicki nie jest już redaktorem naczelnym tygodnika „Uważam Rze” (Presspublika). Został z tego stanowiska zwolniony. Odchodzą też Piotr Gabryel i Bronisław Wildstein. – Sam się wyrzucam – mówi Onetowi Bronisław Wildstein. Nowym szefem tygodnika został Jan Piński, ostatnio szef działu informacji w serwisie Nowy Ekran.

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/czystka-w-uwazam-rze-odchodza-pawel-lisicki-wildst,1,5317553,wiadomosc.html

Komentarz: Życzymy nowemu Naczelnemu „Uważam rze”, aby udało mu się odmienić profil gazety tak, aby uczynić je pismem autentycznie konserwatywnym. Powodzenia! [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Czystka „prawdziwych patriotów””

  1. Czy to Pan Lisicki twierdził ostatnio, że wyznacznikiem prawicowości jest stosunek do katastrofy lotniczej? „Przynajmniej dopóty, dopóki dla prawicowych wyborców tak wielkie znaczenie ma wyjaśnienie katastrofy smoleńskiej” czy „Wniosek? Nie da się obecnie powołać nowego ruchu politycznego na prawicy bez odniesienia do kwestii smoleńskiej”. To jest totalny absurd. To, że na marszu z 11 listopada nie było to kwestią dominującą stanowi wartość samą w sobie. Środowiska, które dalej chcą żeby głównym tematem i wyznacznikiem prawicowości był rozbity samolot trzeba zwalczać przy każdej okazji. Nawiasem mówiąc – ofiarom można oczywiście pomóc chociażby modląc się,a nie czyniąc z tego zdarzenia jakąś główną zasadę okraszoną brakiem katolickiej ortodoksji i racjonalności w ogóle.

  2. Odeszły PISiackie prostytutki,nikt po nich płakać nie będzie.Pójdą teraz do Sakiewicza i będą się nadstawiać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *