Do Czytelników Konserwatyzm.pl

My, konserwatyści nie lubimy zmian, ale raczej w sferze kultury niż technologii. Należy być konserwatystami nowoczesnymi technologicznie, tak jak nauczał Ernst Jünger: „technologiczne średniowiecze”. Stąd też nowy portal, dający o wiele większe możliwości niż stara wersja.

Wreszcie mamy min. system logowania do komentarzy. Proszę zalogować się na górze, po prawej stronie. Biorąc jednak pod uwagę licznych spamerów odwiedzających nasz portal i tak zachowaliśmy bufor na komentarze, choć czytelnicy zaufani i znani redakcji uzyskają uprawnienia aby dodawać komentarze na bieżąco. Stąd sugestia aby logować się pod własnym imieniem i nazwiskiem.

Równocześnie przepraszamy za małe zamieszanie. Spodziewaliśmy się, że migracja nowego portalu w miejsce starego potrwa przynajmniej 24 godziny, tymczasem potrwała tylko 4 godziny. Dlatego wystartowaliśmy nieco przedwcześnie, gdy nie wszystko jeszcze było przygotowane.

Linia pozostaje ta sama: jesteśmy uderzeniowym portalem polskiej kontrrewolucji. Na prawo od PO, na prawo od PiS, na prawo od demoliberalnego establishmentu.

Pozdrawiam i zapraszam
Prof. Adam Wielomski
Redaktor Naczelny Konserwatyzm.pl

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Do Czytelników Konserwatyzm.pl”

  1. W tej chwili doszlifowujemy ostatnie nierówności. Jeżeli pojawi się jakikolwiek błąd proszę się po prostu przelogować.

  2. Ponawiam pytanie – co ze starymi artykułami na stronie? Przepadły bezpowrotnie czy portal zostanie jakoś uaktualniony?

  3. Niedługo zostanie utworzony odnośnik do archiwum, w którym będzie można przeczytać artykuły ze poprzedniej strony.

  4. Muszę przyznać, że lifting witryny się udał – minimalistycznie, z elegancją, właściwą społeczności konserwatystów ; ) .

  5. Stara wersja była bardziej przejrzysta. Teraz aktualności są schowane gdzieś z boku, bez zdjęcia; artykuły są mniej wyeksponowane. Choć estetycznie wprowadzenie czarnego koloru wyszło na dobre. A z tymi komentarzami to nieciekawie – nie będzie się można pośmiać ze spamerów. I jeszcze jedna uwaga. „Na prawo od PO, na prawo od PiS, na prawo od demoliberalnego establishmentu.” – jak głosi stara prawda: prawica, to nie to, co jest na prawo od lewicy – to jest to co jest naprzeciw!

  6. Strona jak najbardziej elegancka i przejrzysta, dlatego zdecydowanie jest to zmiana na lepsze. Warto zwrócić szczególną uwagę na świetne, schludne logo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *