Do Czytelników Konserwatyzm.pl

My, konserwatyści nie lubimy zmian, ale raczej w sferze kultury niż technologii. Należy być konserwatystami nowoczesnymi technologicznie, tak jak nauczał Ernst Jünger: „technologiczne średniowiecze”. Stąd też nowy portal, dający o wiele większe możliwości niż stara wersja.

Wreszcie mamy min. system logowania do komentarzy. Proszę zalogować się na górze, po prawej stronie. Biorąc jednak pod uwagę licznych spamerów odwiedzających nasz portal i tak zachowaliśmy bufor na komentarze, choć czytelnicy zaufani i znani redakcji uzyskają uprawnienia aby dodawać komentarze na bieżąco. Stąd sugestia aby logować się pod własnym imieniem i nazwiskiem.

Równocześnie przepraszamy za małe zamieszanie. Spodziewaliśmy się, że migracja nowego portalu w miejsce starego potrwa przynajmniej 24 godziny, tymczasem potrwała tylko 4 godziny. Dlatego wystartowaliśmy nieco przedwcześnie, gdy nie wszystko jeszcze było przygotowane.

Linia pozostaje ta sama: jesteśmy uderzeniowym portalem polskiej kontrrewolucji. Na prawo od PO, na prawo od PiS, na prawo od demoliberalnego establishmentu.

Pozdrawiam i zapraszam
Prof. Adam Wielomski
Redaktor Naczelny Konserwatyzm.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Facebook

0 thoughts on “Do Czytelników Konserwatyzm.pl”

  1. W tej chwili doszlifowujemy ostatnie nierówności. Jeżeli pojawi się jakikolwiek błąd proszę się po prostu przelogować.

  2. Ponawiam pytanie – co ze starymi artykułami na stronie? Przepadły bezpowrotnie czy portal zostanie jakoś uaktualniony?

  3. Niedługo zostanie utworzony odnośnik do archiwum, w którym będzie można przeczytać artykuły ze poprzedniej strony.

  4. Muszę przyznać, że lifting witryny się udał – minimalistycznie, z elegancją, właściwą społeczności konserwatystów ; ) .

  5. Stara wersja była bardziej przejrzysta. Teraz aktualności są schowane gdzieś z boku, bez zdjęcia; artykuły są mniej wyeksponowane. Choć estetycznie wprowadzenie czarnego koloru wyszło na dobre. A z tymi komentarzami to nieciekawie – nie będzie się można pośmiać ze spamerów. I jeszcze jedna uwaga. “Na prawo od PO, na prawo od PiS, na prawo od demoliberalnego establishmentu.” – jak głosi stara prawda: prawica, to nie to, co jest na prawo od lewicy – to jest to co jest naprzeciw!

  6. Strona jak najbardziej elegancka i przejrzysta, dlatego zdecydowanie jest to zmiana na lepsze. Warto zwrócić szczególną uwagę na świetne, schludne logo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *