Dr Górny: Optymalizacja czynności kryminalistycznych

Szanowni Państwo,
mam zaszczyt zaprosić na uroczystości związane z obronieniem przeze mnie w dniu 8 XII AD 2016 rozprawy doktorskiej pt. „Optymalizacja czynności kryminalistycznych”. Spotkanie organizowane jest w ramach działalności Poznańskiego Oddziału Narodowej Akademii Informacyjnej i Korporacji Akademickiej Baltia, a rozpocząć się ma 11 marca Roku Pańskiego 2017 o godzinie 15.30 na kwaterze przy Alejach Marcinkowskiego 20a (kamienica na tyłach Pałacu Anderschów, zejście schodkami w dół). Na początek przewidziana jest prelekcja niżej podpisanego pt. „Perspektywy zastosowania cybernetyki i teorii informacji w zbieraniu, analizowaniu i organizowaniu informacji przez służby i władze śledcze. Zarys problematyki”, po niej dyskusja, po dyskusji przerwa.
 Po przerwie (ok. 19.21) rozpocznie się zasadnicza część uroczystości – comitat. Comitat otwarty zostanie wystąpieniem mojej skromnej osoby na temat pracy doktorskiej, pracy nad pracą, przebiegu obrony etc. Następnie przyjdzie czas na pytania.
 Po dyskusji nad rozprawą doktorską przewiduje się, dla zaproszonych gości, część rozrywkową.
 Rewerencje,
 Dr Maciej Henryk Górny,
 Prezes K! Baltia,
Współzałożyciel i Koordynator Poznańskiego Oddziału Narodowej Akademii Informacyjnej.
 P.S. I. Z bliższymi wiadomościami na temat mojej dysertacji doktorskiej można się zapoznać pod tym linkiem: https://socjocybernetyka.wordpress.com/2017/02/06/gratulacje-z-okazji-uzyskania-stopnia-naukowego-doktora/
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *