Duda w USA

Po prostu brakuje słów podziwu. Polska jest bardzo „ważnym” krajem, bo prezydent był w NY i siedział, a inni nie siedzieli i nasz polski siedział… i Barak też tam był i jaki ten świat jest wspaniały, bo Duda siedział z nim przy jednym stole… Naprawdę wymiotować się chce.

Nasz prezydent dostał miejsce przy stole nie dlatego, że my Polacy się liczymy, a dlatego, że nasz Prezydent postanowił przestać być tańczącą kukłą dla Niemców i zaczął tańczyć dla Waszyngtonu, dlatego miejsce przy stole musi być. USA traci przyjaciół na świecie szybko. Dzisiejsza Ameryka jest tylko cieniem tego co było 20 czy 40 lat temu. Kierunek w jakim podąża USA też jest negatywny, dlatego USA potrzebuje pana Dudy w sprawach ukraińskich. Polska jest jednym z ostatnich krajów zawsze odbierających telefony od Obamy. Ani Niemcy, ani Francuzi nie chcą się angażować. Jeśli Polska dziś prowadziłaby politykę zagraniczną podobną do Orbána czy Słowacji, USA musiałyby przepraszać za Majdan. Znając ukraińską sytuację oraz cwaniactwo i spryt Putina, zachodnie demokratyczne „instytucje finansowe” musiałyby się wyprowadzić z Kijowa i wrócić do domu.

Dlatego też pan Duda będzie siorbał amerykański rosół jeszcze długo, a jeśli dojdzie do instalacji amerykańskich baz wojskowych na naszej wschodniej granicy, co jest całkiem możliwe, my wszyscy będziemy pić amerykańskie zupki. Obawiam się, że prezydent Duda odwiedzając Berlin kilka tygodni temu, zrobił układ z panią Merkel… Polska „pomoże” Niemcom pozbyć się imigrantów z Syrii, a w zamian Niemcy zawieszą swoją opozycję do amerykańskich baz wojskowych koło Lublina czy Białegostoku. 

Kaczyński i jego Traktat Lizboński oraz ostatnie 8 lat rządów Platformy doprowadziło do utraty suwerenności państwa polskiego na rzecz Berlina i Brukseli. Patrząc na obrazki z NY i hałas jaki media robią na temat prezydenta Dudy, przez następnych kilka lat będziemy się sprzedawać naszym amerykańskim przyjaciołom (nie chcę używać tutaj słów pana Radka) – tym samym, którzy naprawdę wierzą, że Oświęcim to polski obóz koncentracyjny, Polacy zabijali Żydów i są odpowiedzialni za Holocaust.

Artur S. Kalbarczyk

Kandydat na posła partii KORWiN 

Pozycja nr 1 okręg 34 Elbląg

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Duda w USA”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *