Duma przyjęła ustawę przeciwko „propagandzie homoseksualnej”

Izba niższa rosyjskiego parlamentu przyjęła większością 388 do 1 ustawę zakazującą propagowania homoseksualizmu pośród oso niepełnoletnich.
Propaganda taka zagrożona będzie grzywną od 100 do 12.500 euros.

http://www.france24.com/fr/20130125-douma-adopte-loi-contre-propagande-homosexualite-russie-mineiurs-gay

Komentarz: Co ciekawe, Duma przyjęła tę ustawę w tym samym w dniu w którym u nas o mało nie rozpoczęto prac nad ustawą legalizującą związki homoseksualne. Ten symboliczny fakt potwierdza tezę głoszoną na naszym portalu, że ratunek naszej cywilizacji i religii znajduje się na Wschodzie. Katechon mówi po rosyjsku? [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Duma przyjęła ustawę przeciwko „propagandzie homoseksualnej””

  1. Gratulacje dla rosyjskiej władzy. To potwierdza,że w przeciwieństwie do Zachodu, w ramach jakichś zdrowszych relacji Rosjanie nie próbowaliby u nas forsować jakichś upadłych obyczajów, tego całego postępowego szkodliwego bełkotu.

  2. @Inquisitor Laurencius: Niestety, Rosjanie nie działali w interesie Prus, Wall Street ani syjonistów, a poza tym „mają aborcję”, więc należy uznac że byli gorsi od propagatorów kondoniarstwa/pedalstwa/kurestwa. A kto uważa inaczej – ten agent!

  3. Ad Piotr.Kozaczewski – ostatnio gdy mówiłem znajomemu, o jakichś porządnych działaniach Putina, to było zero merytorycznego odniesienia się do tego. Za to usłyszałem, że najbardziej go bawi ta fotografia gdzie widać Putina, agenta KGB, jak stoi z aparatem na szyi obok Reagana. W sumie ta sytuacja dobrze obrazuje część reakcji około prawicowych osobników na hasło „Putin”. Ciekawe czy jakby był w CIA czy MI6 reakcja byłaby taka sama?

  4. po pierwsze tylko świnia nie zmienia poglądów ale faktem jest, że Putin był agentem totalitarnego antychrześcijańskiego i antykatolickiego systemu zachodnie wywiady walczyły o bezpieczeństwo swoich narodów teraz walcza też o sianie zgorszenia a putin stwierdził, że lepszy jest jeden dobry pop niż stu policjantów i że ład moralny jest ważniejszy dla państwa niż kurestwo jaki jest na zachodzie i chociaz jego religijność jest może i sztuczna ale jednak naród to kupi. Zobaczycie, że i aborcje dla dobra rozwoju narodu rosyjskiego skasuje i co wówczas lewaccy katolicy powiedzą, że dyktator. Według Arystotelaesa dyktator może być tyrane alboo dobrym władcą a demokracja jest tylko zła więc.

  5. Wbrew temu co mówią nasi rusofobowie nie rządzi w Rosji żaden sowiecki dyktator tylko nowy car. Moim zdaniem rządy Władimira Putina coraz bardziej przypominają rządy śp. gen. Francisca Franco w Hiszpanii. Nie zawaham się stwierdzić, że Putin jest obecnie bardziej prawicowy od Jarosława Kaczyńskiego. Jeszcze powinien znieść prawo do mordowania dzieci nienarodzonych i dokonać liberalizacji gospodarki na wzór Chin, Hiszpanii Franco i Chile Pinocheta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *