Edukując chcą zmieniać Polskę – zapisz się już dziś!

Polsko-Amerykańska Akademia Liderów, to nazwa projektu, który przez 5 lat swojej działalności wyszkolił  już ponad 1250 osób i nie spoczywa na laurach.

W Polsce społeczeństwo obywatelskie jest wciąż słabe, dostrzegają to liderzy partii politycznych, organizacji pozarządowych, a także mediów. Celem Akademii jest kreowanie liderów, którzy swoje umiejętności i zaangażowanie przeznaczą na rzecz poszerzania wolności gospodarczej oraz obywatelskiej w naszym kraju.

Dodatkowo, dzięki współpracy z zagranicznymi organizacjami, najlepsi uczestnicy Akademii będą mieli okazję zaczerpnąć inspiracji za granicą, do wygrania jest  m.in. wyjazd na konferencję Defending the American Dream Summit do Stanów Zjednoczonych.

Co składa się na Polsko-Amerykańską Akademię Liderów?

  • Kurs Podstawowy Online – jest to kurs odbywający się na platformie e-learningowej, na której uczestnicy przyswajają wiedzę teoretyczną z ekonomii, polityki i etyki.
  • Kurs Grassroots Leadership Academy – kurs „importowany” ze Stanów Zjednoczonych, stworzony przez organizację Americans for Prosperity. Na kursie nauczysz się jak być liderem w społeczeństwie obywatelskim – zarządzania zespołem, rodzajów i skuteczności działań, sztuki perswazji i wielu innych. Kurs potrwa 2 dni (12-13 maja) w Warszawie.
  • Kurs Wystąpień Publicznych – profesjonalne szkolenie w zakresie wystąpień publicznych, autoprezentacji i sztuki przemawiania. Kurs odbędzie się w Krakowie w weekend 5-6 maja.

Każdy uczestnik, który przejdzie pozytywnie egzamin, otrzyma także certyfikat.

Zapisy na Akademię trwają do 30 kwietnia na www.akademialiderow.edu.pl/rekrutacja
Zapraszamy także na fanpage facebook:  https://www.facebook.com/PolskoAmerykanskaAkademiaLiderow/

Magdalena Spendel
Dyrektor Polsko-Amerykańskiej Akademii Liderów
e-mail: kontakt@akademialiderow.edu.pl
tel. + 48 519 793 767

Fundacja Wolności i Przedsiębiorczości jest organizacją, która stawia sobie za cel promocję rozwiązań wolnorynkowych, wolności osobistej, oraz ducha przedsiębiorczości. Fundacja nastawiona jest w przede wszystkim na działania edukacyjne. Założona w 2012 r. organizacja dąży do wykształcenia generacji ludzi niezależnych, wolnych, i odpowiedzialnych. Fundacja Wolności i Przedsiębiorczości kierowana jest przez osoby doświadczone w działalności publicznej, Jacka Spendla

Osoba, z którą można się kontaktować w sprawach Akademii: Magdalena Spendel, kontakt@akademialiderow.edu.pl

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 3]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *