Fronda dołączyła do ataku na kibiców Legii

,,Wczoraj przed rozpoczęciem meczu Ligi Europy piłkarzy izraelskiego Hapoelu Tel Awiw przywitali na stadionie przy Łazienkowskiej ogromnym transparentem z napisem „Dżihad Legia”. Mimo apeli spikera o powstrzymanie się od zachowań o charakterze antysemickim, przed meczem na trybunie zajmowanej przez najbardziej zagorzałych fanów Legii pojawił się wielki transparent „Jihad Legia”. Napis wykonano czcionką stylizowaną na alfabet arabski. Patrząc na ten haniebny napis i debilne zachowanie kiboli ( tak wielki baner to  nie żadna akcja czarnej owcy) nie można stawać po stronie tych ludzi.  Abstrahuję już od tego, że Legia dostanie potężną karę za ten napis od UEFA. Jednak opowiadanie się po stronie terrorystów, którzy mordują codziennie ludzi na całym świecie, wypowiedzieli wojnę naszej cywilizacji, zabraniają ( jak w Afganistanie Talibów) gry w piłkę nożną i nawołują do „ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej” jest haniebne. Mam nadzieje, że kibice Legii, którzy wykazywali niejednokrotnie wielki patriotyzm, odetną się jednoznacznie od tego nikczemnego czynu. Inaczej trudno będzie ich bronić publicznie  w konflikcie z Tuskiem. Zachowanie tych kiboli  obciąża również wielkiego przyjaciela państwa Izrael Jarosława Kaczyńskiego i całe Prawo i Sprawiedliwość”.

http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/adamski:_kibole_robia_prezent_rzadowi_15772
a.m.e.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Fronda dołączyła do ataku na kibiców Legii”

  1. @Antoine Ratnik, to nie jest kwestia obsesji. To środowisko w ten sposób leczy swoje różne kompleksy.

  2. A i pragnę zauważyć michnikową dialektykę p. Adamskiego – nagle kibice stają się „kibolami”. Czyżby p. Adamski wiedział, że transparent wywiesili chuliganie? Skąd takie informacje?

  3. To był kretyński wybryk i nie antysemicki tylko antyżydowski(Arabowie to też Semici). Wydarzenie nadmuchano do granic możliwości, ale usprawiedliwianie tych palantów i to też przesada. Tak na marginesie: kibice chyba zaczęli pełnić dla prawicy rolę „proletariatu”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *