Frondelek.pl o portalu konserwatyzm.pl

Wielbiciel tandetnej amerykańskiej popkultury p. Łukasz Adamski z portalu frondelek.pl po raz kolejny wziął na celownik nasz portal w związku z opublikowanym przez nas oświadczeniem popierającym nowo wybranego prezydenta Federacji Rosyjskiej (https://konserwatyzm.pl/artykul/3848/wladimir-putin-ponownie-prezydentem-tryumf-rosyjskiego-katec):

Jak mniemam, redaktorom z konserwatyzm.pl chodzi oczywiście o walkę z takimi ekstrawagancjami jak prawa człowieka czy wolność słowa, z którymi reżim Putina walczy z wielkim zaangażowaniem. Teraz rozumiem skąd bierze się na części (na szczęście nie reprezentatywnej) prawicy fascynacja bandyckim reżimem, który rządzi w Iranie czy terrorystycznym kacykiem, który rządził w Libii. No cóż, niektórzy potrzebują mieć jakieś światełko w tunelu. A takim światełkiem jest każdy, kto nie lubi homoseksualistów… i ma ładny mundur.

Pewnie niejeden z redaktorów portalu śni po nocach by wpaść w ramiona Władimira Władimirowicza i złożyć mu osobiście życzenia pomyślności w rządzeniu Rosją. Męskość zawsze była ceniona przez jedynych słusznych konserwatystów z jedynego słuszengo konserwatywnego portalu. Mam więc propozycję dla miłośników Putina z prawej strony – możecie w photoshopie wyciąć główkę słoneczka Peru ze słynnego zdjęcia, które przedstawia braterski uścisk panów premierów w Smoleńsku, i wkleić własne twarze. Będzie pięknie wyglądać na portalu w dziale o współpracy polsko- radziec… rosyjskiej. W tym jesteście dobrzy panowie. Jaruzela już tak przerobiliście.

Pod tekstem zamieścił także swój komentarz:

Proszę mi wierzyć, że USA jest krajem bardziej demokratycznym niż Polska. O putinowskiej Rosji nie wspominając. Wiem. Mieszkałem tam. Kończyłem tamtejsze szkoły. I nie będzie mi Pan kitu wciskał jak wygląda wolność. Ale, tak. Wolę mieć „małżeństwa jednopłciowe” i walkę z nimi, niż zamordyzm bez wolności słowa i przestrzegania praw człowieka. 

Ł.A

Za: http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/jedyna_sluszna_polska_prawica_oddaje_poklony_putinowi_19556

Komentarz: Panie Łukaszu niech się Pan dalej nie męczy w Polsce i wraca do judeochrześcijańskiego imperium wolności i swobód obywatelskich. Sugerujemy wybrać Kalifornię, gdzie będzie mógł Pan podziwiać „związki jednopłciowe” i przyglądać  się życiu, tak przez Pana podziwianym, gwiazdorom Hollywood.

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Frondelek.pl o portalu konserwatyzm.pl”

  1. Pan Adamski to polityczny przedszkolak i pożyteczny idiota karmiony latami – jak sam przyznaje – papką judeo-chrześcijańską, frytkami, pop-cornem i coca colą. Nie dziwmy się.

  2. Szema Izrael… Niechaj będzie pochwalona, Od nas wszystkich uwielbiona, przenajświętsza Wolność Słowa, wśród Praw Człowieka wywyższona. 😉

  3. „(…) A takim światełkiem jest każdy, kto nie lubi homoseksualistów… i ma ładny mundur.” – co to w ogóle ma być? Takie upraszczanie niezbyt dobrze świadczy o autorze. Podstawowym problemem frondzistów zdaje się być to, że nie dostrzegają realnego zła – tego największego, czyli demoliberalnego, które pod płaszczykiem „tolerancji i praw człowieka” demoralizuje świat. Jeśli podstawowym, wyjściowym założeniem jest to, że demokracja to pozytywna i niekwestionowana wartość, wówczas wszelkie odchylenia od tego ustalonego z góry standardu będą bezwzględnie krytykowane i zwalczane. Dokładnie tak właśnie robią frondziści. Różnią się oni z konserwatystami już u samych podstaw, więc spory dotyczące oceny wszelakich reżimów wydają się być nonsensowne.

  4. „Dosyć już nasłuchał się tłum o tym, co się zwie „prawami człowieka”, niechże usłyszy kiedyś o prawach Boga.” (Leon XIII). Ale zapewne ten cytat przekracza pojęcie katolicyzmu według judeochrześcijan. Przecież prawdziwy katolik walczy o prawa człowieka, demokrację, wolność, równość i braterstwo. Reszta to pewnie jacyś heretycy 🙂

  5. „Na podstawie przekonania o istnieniu Boga Stwórcy rozwinięto ideę praw człowieka, równości wszystkich wobec prawa, nienaruszalnej godności ludzkiej każdej pojedynczej osoby, odpowiedzialności ludzi za swe działanie” (Benedykt XVI w Bundestagu)

  6. Jak Pan Bóg chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera. I to się stało z Panem Łukaszem Adamskim…

  7. Skracając cytowany tekst „zamordyzm, walka z prawami człowieka i wolnością słowa”. Panie Adamski, nie musi Pan bardziej chwalić Putina! 😉

  8. Również uważam za niezbyt inteligentnych wszelkich zwolenników Łukaszenki, Putina, Kadafiego, Husajna itd., którym imponuje zamordyzm (oczywiście przy założeniu że staliby po zamordystycznej stronie), jako system przeciwny do demoliberalizmu wobec którego są bezsilni. Także w rozwiązaniach siłowych upatrują możliwości przejęcia władzy i dowartościowania się, ale to droga w przepaść.

  9. Frondelek kojarzy mi się z serdelek. A co do kolegi Łukasza Adamskiego, to podpał mi już na „prawicy.net”. Być może wyrzucenie mnie z tego portalu bez ostrzeżenia wiąże się z jego działaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *