Gromosław C. wolny

Wszystkich pięciu podejrzanych w sprawie korupcji przy prywatyzacji LOT i STOEN, w tym były szef UOP Gromosław C., wpłaciło kaucję i niebawem opuszczą prokuraturę – dowiedziało się Polskie Radio Katowice. Gromosław C. wpłacił milion złotych.

Poręczenia majątkowe w wysokości od 500 tys. do trzech milionów zł wyznaczyła katowicka prokuratura. Czas na wpłacenie kaucji miał minąć dzisiaj o godz. 18.

Jednym z pięciu podejrzanych w tej sprawie jest były szef UOP, gen. Gromosław C. Śledczy nie podają, jaką kaucję wyznaczono w jego przypadku.

Dzisiaj w prokuraturze kontynuowano przesłuchania i konfrontowano podejrzanych. Rzecznik Prokuratury Apelacyjnej w Katowicach Leszek Goławski powiedział dziennikarzom, że jeśli w wyznaczonym terminie poręczenia majątkowe nie zostaną wpłacone, do sądu trafią warunkowe wnioski o areszt. Wówczas podejrzani będą aresztowani do czasu wpłynięcia kaucji.

Poza poręczeniem majątkowym prokuratura zakazała podejrzanym opuszczania kraju i zatrzymała ich paszporty. Śledczy nie ujawniają, jakiej treści wyjaśnienia złożyli podejrzani.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/gromoslaw-c-wolny-wplacil-milion-zlotych-kaucji,1,4932727,wiadomosc.html

-asd

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Gromosław C. wolny”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *