Homosiowe „targi ślubne” we Francji

TVN24 donosi:

Kilka dni po tym, jak francuski parlament przyjął ustawę zezwalającą na małżeństwa par homoseksualnych, w Paryżu otwarto targi ślubne dla gejów. (…) Na wystawach można znaleźć wzory kartek z zaproszeniami na ślub, figurki na ciasto, obrączki, garnitury i krawaty. Swoją ofertę przedstawiają także fotografowie weselni i kamerzyści. Można także zasięgnąć rady konsultantów ślubnych.

http://www.tvn24.pl/francuscy-geje-nie-traca-czasu-juz-maja-slubne-targi,322002,s.html

Komentarz: I jak tu negować tradycyjne konserwatywne przekonanie, że tzw. postęp w rzeczywistości jest degeneracją? [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Homosiowe „targi ślubne” we Francji”

  1. Na obszarze śródziemnomorskim funkcjonował zwyczaj pokazywania, gościom weselnym, po nocy poślubnej, skrwawionego prześcieradła. Czy twórczym rozwinieciem tego zwyczaju wśród francuskich pederastów będzie pokazywanie, za przeproszeniem, osranego prześcieradła? Biorąc pod uwagę rozpustę i seks przedmałżeński, na w/w targach powinni więc także zaoferować „gówno w spray’u”.

  2. @Piotr.Kozaczewski| Ten zwyczaj może mieć problemy również u „heteryków”, jako że mamy sporo przypadków seksu przedmałżeńskiego. Dlatego nikt już nawet z targaniem prześcieradła trudzić się nie będzie zwłaszcza gdy druga połówka była np. znana z prowadzenia hmmm… intensywnego życia na dyskotekach. Zastanawiam się, kiedy Francja przychyli się do postulatów pedofilów i zoofilów, w końcu społeczność muzułmańska rośnie i może wspomoże oba ruchy, jako że sami mają długą tradycję tych zboczeń 😉

  3. @Qba: Bogatą tradycję zoofilską mają też, uwaga, uwaga … hamerykanske „czerwone karki” z Teksasu i Wielkich Równin, co to krówki hodują. Małe drewniane stołeczki były tam wykorzystywane nie tylko po to, by se usiąść przy dojeniu, ale i by, za przeproszeniem, „dosięgnąć przyrodzenia Krasuli w celu lubieżnem”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *