0 thoughts on “Islam to religia pokoju”

  1. „Freedom will go to hell”. Jesli chodzi o „wolnosc” w wydaniu „nowoczesnym”, to chyba maja racje…

  2. No nie, wciskanie tam prowokacji z WTC jako zagrożenia islamskiego,kwalifikuje ten filmik do TV Izrael. Religia pokoju – a mesjanizm syjonistyczno-protestancki rodem z USA,który najeżdża kolejne kraje arabskie,to niby religia pokoju? Oni w wielu przypadkach mają rację w starciu ze zdegenerowanym światem Zachodu i to jest właśnie najgorsze. Bo kiedyś były twarde zasady wiary katolickiej,wyparcie zbrojne muzułmanów z Europy,a teraz wielu rdzennych europejczyków przechodzi na islam,bo chrześcijaństwo zamieniono w klub ekumeniczno-rozrywkowy,a człowiek podświadomie dąży do twardej wiary i jasnego jej wyznawania. Ten sznur Zachód założył sobie sam.

  3. Nowoczesna „freedom” to „freedom-of-fucking-and-shopping”, nie dziwota, że islamisci tym gardzą. Nie tylko oni.

  4. W czasach wypraw krzyżowych był prawdziwy KATOLICYZM a co teraz mamy? Rozrywkowa ekumeniczno – katolicka korporacja rzymska. Ludzie uważają mnie za wariata, ale nie zmienię zdania, że katolicyzm został zabity przez SVII. Jeśli tak dalej pójdzie i lewacka policja zacznie nas dalej prześladować to przerobie się na Islamistę. Islamistów lewacy nie tykają bo się ich boją.

  5. Lewiactwo to zagrożenie i choroba dla Europy w sferze ideologicznej. Islam to zagrożenie fizyczne (i w niewielkim stopniu ideologiczne). Pierwsze z nich jest chorobą duszy, drugie ciała. Nie rozumiem głosów pochwalających islam- „że są konserwatywni ect” dlatego że islam był zawsze dla Europy zagrożeniem od ponad 1300 lat (gdy nie było jeszcze „lewactwa”), ponadto nie zapominajmy że jest to religia fałszywa i bardzo ekspansywana! Prawda jest taka że musimy walczyć (słownie) na dwa fronty i nie można akceptować żadnego z tych zagrożeń.

  6. @SŁOWIANIN: Jeśli zaczną nas prześladować, to będziemy cierpieć i wysługiwać sobie niebo. Jeśli cierpienia będą za duże, to Pan Bóg ześle na prześladowców, a może i na cały świat, zagładę. Spoko. Nas nie można pokonać, :-).

  7. Spokojnie są jeszcze tacy,którzy nie skapitulowaliby przed islamizmem. Te kłamstwa,że mahometanizm to religia pokoju – same w sobie są arcyzabawne. Wroga i ekspansywna herezja,która nie cofnie się przed niczym prócz stanowczego sprzeciwu.

  8. @Filip777 – oczywiście że protestantami i syjonistami też się zajmiemy, ale na deser. Najpierw trzeba wykończyć muslimów. Vivat Ratko Mladić!

  9. Gdy Islam osiągnie większość w Europie to Katolicyzm stanie się Herezją. Taka pewnie jest wola Boża 🙂

  10. Z polskie i katolickiej. Ale katolicyzm i cały krk zdradził swoje powołanie. Jeszcze trochę a ci katoliccy biskupi kanonizują w przyszłości na świętego jakiegoś homosia. To już wolę islam tam przynajmniej z homosiami nie idą w dysputy. Zboczenie to zboczenie, dewiacja to dewiacja. Jeśli biskupi uznają, że homosie to normalka to zmieniam się w muslima.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *