0 thoughts on “Islamizacja Europy i Świata”

  1. Odwiedziłem niedawno Holandię i czułem się tam momentami jak na arabskim targu. Oni swoim socjalem „zachęcili” ludzi do imigracji i teraz chyba jest już za późno. Mają równoległe społeczeństwo, które się nie integruje, bo przeprowadzając się do Europy zostało mentalnie i cywilizacyjnie na Bliskim Wschodzie. A że Arabowie i Turcy mają więcej dzieci, to pewnego dnia demokratycznie wygrają wybory i zaprowadzą swoje porządki w dekadenckich państewkach. Coś czyję, że na pierwszy ogień pójdą panie feministki, „geje”, lesbijki” i przeróżni tolerancjoniści. Mają to, czego chcieli i wcale nie jest mi ich żal.

  2. To nie jest futurologia, to fakt! Oprócz realizacji wezwania zamieszczonego na końcu filmu, katolicy powinni przygotować się na coraz to większe prześladowania.

  3. @Tadeusz Marian Ważny. A po co mamy być prześladowani? Przejdziemy na Islam i mamy spokój. Skoro liczba katolików spada a rośnie liczba muzułmanów to chyba jest to znak, że kościół posoborowy ma problemy.

  4. A może jest tak jak mówił Hitler, że chrzescijaństwo bedzie sie coraz bardziej degenerować i jedyna mozliwą baza ideową dla Europy jako Imperium będzie islam? Kto to wie? Jeszcze jeden czy dwa soborzyki, potem pare asyzyków, ze dwie beatyfikacyji, i doczekamy się kanonizacji kuronia/geremka/Cohn-Bendita?

  5. Bawią mnie młodzi ludzie (zwłaszcza młode kobiety), którzy bardzo „interesują się” pseudokulturą islamu. Nie mówiąc już o tym, że szaleją za jakimiś Turkami czy Marokańczykami, głównie dlatego że to ładni chłopcy. ;/

  6. @Olaa: To na skutek ichniego obrzezania, :-). Jak mówiono za moich czasów studenckich „… każden jeden Arab sniady ma fujarę z czekolady…”

  7. Może my konserwatyści powinniśmy pomyśleć o Islamie. W przeciwieństwie do zgnilizny jaka zapanowała w KRK, Islam jest wolny od degeneracji. Przejrzyjmy na oczy to Islam zdobywa Europę a nie Europa zdobywa Islam. Zamiast walczyć z Islamem to powinniśmy przyłączyć się do niego. Islam to obóz zwycięzców a katolicyzm to obóz przegranych. Nie łudziłbym się, że wróci przedsoborowy katolicyzm. Większość kadr kościoła dziś to posoborowi wyznawcy mamony.

  8. Tak, jak SŁOWIANIN myśleć może tylko konformista, nigdy polski konserwatysta. Proszę nie używać zwrotu „my konserwatyści”. Nie utożsamiam się z Panem! Inicjatorzy NWO chcieli posłużyć się islamem dla zniszczenia Kościoła katolickiego, aby następnie zniszczyć islam i wprowadzić religię synkretyczną. Wierzę, że się przeliczyli, chociaż KK będzie musiał przejść do podziemia i przejść okres „wielkiego ucisku”. Będzie to jednak okres wielkiego oczyszczenia i powrotu do tradycji przedsoborowej (Vaticanum II).

  9. Tak jak SŁOWIANIN myśleli mieszkańcy Bałkanów którzy po podboju tureckim przeszli na islam. Za co słusznie dostali potem kopniaka od Serbów, ale to było za mało jak widać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *