J. Kaczyński popiera 75% podatek dla najbogatszych

mamy do czynienia ze zwycięstwem polityka o bardzo lewicowych poglądach, i tutaj nie chodzi mi o 75-o procentowy podatek od ponad milionowych dochodów, bo nie ukrywam, że nie przeżywam problemów ludzi, dla których to jest skandal. Dla mnie to jest coś, co w warunkach kryzysu jest zupełnie możliwe do zastosowania – rzekł Jarosław Kaczyński.

http://nczas.com/wiadomosci/polska/kaczynski-podatek-na-poziomie-75-proc-dlaczego-nie/

Komentarz: Dlatego od Kaczyńskiego mniej lewicowy jest nawet Leszek Miller – zawsze to powtarzaliśmy. [aw].

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “J. Kaczyński popiera 75% podatek dla najbogatszych”

  1. Nie wiem czym się tę lewicowość mierzy – linijką? Wagą? Lewicowiec to lewicowiec – czy gospodarczy czy ideowy, bez znaczenia. Przypominam, że Leszek Miller optował za progresją podatkową. No, ale to przecież katechon. Podobnie jak Obama, który jest za homo-związkami.

  2. Leszek miller , heheh, ale kaczor przynajmniej jest przeciwnikiem pedalskich malzenstw.. a podatek od czerwonych w wysokosci 75% eeee… Jak mawia Pan Wielomski, tzeba realistycznie podchodzic do demoliberalizmu.. w demoliberalizmie jest mozliwy podatek 75% ktoryx zaplaca byli czerwoni, i dobrze 🙂 tak samo jak dobrze jest popierac emerytury od 70 lat.. demoliberalizm i troska o panstwo, no nie?

  3. A ja bym takim podatkiem obłożył partie, które pobierają dotacje z pieniędzy podatników.

  4. Jak dla mnie Kaczyński i Miller są tyle samo warci. Redakcjo, nie róbcie z Millera „mesjasza lewicy” czy jakiegoś krypto prawicowca, bo to komiczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *