Janusz Palikot: Powstrzymać bękarty neofaszyzmu

Janusz Palikot i Leszek Miller wezwali na wspólnym spotkaniu SLD i Ruchu Palikota w sejmie do powstrzymania ofensywy sił skrajnej prawicy. – Będziemy szli razem przeciwko polityce płodzenia bękartów neofaszyzmu przez Donalda Tuska i Jarosława Kaczyńskiego – mówił Palikot.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Janusz-Palikot-razem-ale-osobno-z-SLD-by-powstrzymac-bekarty-neofaszyzmu,wid,15102040,wiadomosc.html?ticaid=1f8b3

Komentarz: Elementem komediowym tej walki z totalitaryzmem jest fakt, że SLD to partia wywodząca się wprost z partii totalitarnej, a celem Ruchu Palikota jest wprowadzenie skrajnego antyklerykalizmu, jako żywo przypominającego wczesny PRL. Spojrzyjcie Panowie za siebie, Bierut wam klaszcze. [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Janusz Palikot: Powstrzymać bękarty neofaszyzmu”

  1. do narodowców. Zacznijcie posyłac pozwy do sadu p-ko Palikotowi millerowi i innym w tym dziennikarzom, którzy po pierwsze niesłusznie nazywaja Was faszystami po drugi utożsamiają ten faszyzm z hitleryzmem czyli nazizmem czyli narodowym socjalizmem. Nie przeszkadza im to równoczesnie nazywać Was skrajna prawica. Za nieuctwo powodujące z pomówieniem o bycie kimś innym niż sie jest należy sie kara.

  2. Zgadza się takie niedopuszczalne poczwarze ze strony lewicowo-lewackiej w tym z ust szeroko rozumianej Palikociarni powinny nieć swój finał w gmachu sadowym..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *