Kącik germanofila poleca: Rammstein ,,Amerika”

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Kącik germanofila poleca: Rammstein ,,Amerika””

  1. A kiedy kacik germanofila poleci utwory kompozytorow i wykonawcow takich jak Karlheinz Stockhausen, Kraftwerk (pierwsze dwie plyty!), Achim Reichel, Eroc, Guru Guru, Kluster/Cluster, Limbus 3/Limbus 4, Xhol, Amon Düül, Neu!, D.A.F., Walter Wegmüller czy nawet Bernenczyk Mani Matter? A takze niemieckojezyczne utowry slowenskiego Laibacha z lat ’80, ktore sa bardziej „germanskie” niz cokolwiek co powstalo na terenie Niemiec „wlasciwych”.

  2. @Piotr Marek, cały klip jest świetny. „Coca-Cola sometimes war” :D. Łza mi się w oku kręci, gdy tego słucham. Przypomina mi się liceum :).

  3. Wir bilden einen lieben Reigen/Ich werde euch die Richtung zeigen/Nach Afrika kommt Santa Claus/und vor Paris steht Micky Maus

  4. @Stanisław A. Niewiński Cały teledysk jest świetny, ano owszem, ale końcówka bez słowa obrazuje jak naprawdę wyglądało tamto wydarzenie, które mimo postępu technologicznego „dziwnym trafem” nie miało powtórzenia. @abcd tak samo można powiedzieć zwolennikom amerykańskim (kraju co nas poniża i traktuje jak niewolników), wszystkich judeo~, zwolennikom państw zachodnich itd.

  5. Skoro już przy tym jesteśmy, to uwzględnijmy takie zespoły jak Kreator, Sodom i Running Wild, a i o Scorpionsach zapomnieć nie wypada.

  6. @czarny.szczur Utwór Bohse Onkelz „Kirche” jest jednym z najbardziej fenomenalnych utworów rockowych jakikolwiek w życiu słyszałem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *