Kandydat PiS na premiera chce bronić gejów

Narodowcy.net donoszą:

Na stronach internetowych „Rzeczpospolitej”, pojawiła się wczoraj zajawka wywiadu, którego dziennikowi udzielił prof. Piotr Gliński, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na premiera. Treść wywiadu ostatecznie zmieniono, wykreślając kontrowersyjną wypowiedź dotyczącą stanowiska Glińskiego wobec homoseksualistów.

W zapowiedzi wywiadu, którą można obserwować powyżej, ukazały się słowa prof. Glińskiego na temat ewentualnego spotkania, do jakiego miałoby dojść między nim, a posłami Ruchu Palikota: Robertem Biedroniem i Anną Grodzką. Kandydat PiS na premiera, chciałby poznać ich opinie na temat tego, czy mniejszości seksualne są w Polsce zagrożone. Jeśli tak, prof. Gliński byłby gotów podjąć działania, mające na celu ich obronę.

Nie minęło dużo czasu, a strona internetowa „Rz”, zmieniła tytuł z „Kandydat PiS na premiera chce bronić gejów”, na „Prof. Gliński krytykuje ekologów”. W ostatecznej wersji wywiadu, kontrowersyjne słowa nie pojawiają się, zaś prof. Gliński wspomina jedynie, że chciałby rozmawiać z Biedroniem i Grodzką o „problemach społecznych” i „wykorzystaniu funduszy europejskich”. Wywiad ukazał się pod tytułem „Patriota głównie płaci podatki”.

Fotka pierwszej wersji wywiadu na: http://narodowcy.net/kandydat-pis-na-premiera-chce-bronic-gejow/2012/10/04/

aw

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *