Katechezy środowe x. Jana Jenkinsa (FSSPX)

Z przyjemnością informujemy, że od 14.09. br będą prowadzone apologetyczne wykłady oparte o Katechizm kard. Gasparriego. Katechezy głosił będzie x. Jan Jenkins FSSPX w kaplicy pw. Św. Jana Vianneya w Toruniu.

Z treścią poszczególnych wykładów będzie można zapoznać się na stronie http://kobonk.pl/katechezy_srodowe/

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 3]
Facebook

0 thoughts on “Katechezy środowe x. Jana Jenkinsa (FSSPX)”

  1. Ad Antoine Ratnik : Księdza Wesołka znam jeszcze z Sopotu zanim wybudowano przeorat i kościół Niepokalanego Serca N. M. Panny w Gdyni, potem kilka razy w Gdyni. Jeśli mnie pamięć nie myli to ksiądz Jenkins również kiedyś przyjechał do Gdyni, później były te wiadomości już po jego powrocie (do Warszawy ?) o pogorszeniu stanu zdrowia. Rozumiem,że te katechezy świadczą o tym,że teraz dzięki Bogu jest już znacznie lepiej? Obaj kapłani naprawdę wspaniale pełnią swoje funkcje. A ksiądz Wesołek zgodnie z nazwiskiem, zawsze gdy go widziałem czy się z nim witałem był tak pogodny i radosny (w dobrym tego słowa znaczeniu),że drugiego tak szczerze radosnego i spokojnego księdza chyba nie znam. Samo sformułowanie z katolickim głosem z Torunia to nawiązanie do hasła Radia Maryja – „Katolicki głos w twoim domu”. Akurat ci księża z FSSPX są tam autentycznym głosem katolickim, nie RM które chociażby często rozpaczało nad ekumenizmem i utwala swoim działaniem modernistyczną rewolucję w Polsce (pomijam tu już element stricte polityczny).

  2. Mógłby ks. Jenkins wpaść jeszcze do nas do Gdyni 🙂 Nie miałem jeszcze przyjemności i zaszczytu go poznać, jedynie z wykładów dostępnych w sieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *