Klub PJN przestaje istnieć – chyba wygrałem 1000 zł

Dobrze jest rozmawiać z ludźmi. Dużo rozmawiam podczas sejmowych posiedzeń z moim przyjacielem Jackiem Tomczakiem. Zwykle jest osobą bardzo dobrze zorientowaną. Tak chyba jest i ostatnio. Z jego relacji wynika więc, że prawdopodobnie wzbogaciłem się o 1000 zł.

         Jak to się stało? Otóż wspominałem już na moim blogu, że swego czasu założyłem się z Janem Ołdakowskim. Po naszym wspólnym z Joanną Kluzik-Rostkowską odejściu z PJN Janek utrzymywał, że nikt już więcej klubu parlamentarnego nie opuści i postawił słynny tysiąc złotych. Zakład przyjąłem, a Janek chyba go właśnie przegrał. Oto bowiem wedle opinii Jacka Tomczaka poseł klubu PJN Wiesław Kilian będzie kandydatem PO do senatu z okręgu świdnickiego. Czy tak jest? Okaże się dziś na Radzie Krajowej PO. Jeśli jest to prawdą to naturalnym będzie, że na pierwszym sierpniowym posiedzeniu sejmu Wiesław Kilian przystąpi do klubu Platformy.

         Tak oto Janek Ołdakowski przegra swój zakład. Bardzo go lubię, więc nie cieszę się z prawdopodobnej wygranej.

SPROSTOWANIE:

Małe sprostowanie do wczorajszej informacji o końcu klubu parlamentarnego PJN. Ta informacja jest prawdziwa. Nieścisły jest natomiast komentarz, że wygrałem 1000 zł. Wczoraj wieczorem zwrócił mi na to uwagę Janek Ołdakowski. Nasz zakład dotyczył jednak czegoś innego. Chodziło o to kto z członków klubu PJN znajdzie się na listach Pis. Zupełnie o tym istotnym szczególe zapomniałem, więc czym prędzej prostuję. Nasz zakład jest więc wciąż otwarty, a jego ostateczny wynik nieznany.

www.facebook.com/flibicki

Jan Filip Libicki

-asd

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Klub PJN przestaje istnieć – chyba wygrałem 1000 zł”

  1. Ważna wiadomość , godna Konserwatyzm.pl. Pan poseł docenia stronę , redakcję i czytelników – Janek z Filipem o 1000 się założyli. Co to 1000 zł ,nic , w tak bogatym kraju.

  2. @MR Rozumiem, ze przeczytał Pan tylko drugą część tytułu? 🙂 Po przeczytaniu całości odnoszę wrażenie, że chodziło o odejście posła Kiliana/PJN przestaje być w takim wypadku klubem parlamentarnym, a staje się kołem.

  3. Panie Libicki, mam andzieję, że zechce pan odpowiedzieć. Jak pan ocenia udzielenie wsparcia pp. Cimoszewiczowi i Borowskiemu. Czy nadal chce pan być członkiem tak bezideowej partii?

  4. Miałem tego nie pisać żeby nie zdradzać cwanego planu miejscowych analityków , ale jako prawdziwy wróg PIS muszę.. Ci cisi wielbiciele PIS tylko pozornie chcą zniszczyć Kaczora i resztę. Pełna władza w ręce PO to ich pozorny cel. Klęska gosodarcza która nas czeka zmiecie PO , pełna odpowiedzialność spadnie na Platformę i PIS wróci do władzy jako jedyny zbawiciel. Jakich wtedy doczekamy się głębokich konserwatywnych analiz, nie wiem , ale tytuły będę czytał i ostatnie zdania też. Nic innego nie można oczekiwać, bo bełkot o planach, tajnych przedsięwzięciach, to tylko bełkot. Wiadomo jak ilość konserwatywnych spiskowców przekroczy masę krytyczną , pięciu konserwatystów, to się natychmiast pokłocą.

  5. A kogo obchodzi to, że Libicki wygrał 1000 zł? Czy szanowna redakcja opublikuje każdy artykuł Libickiego, nawet bez odrobiny zainteresowania kwestiami merytorycznymi?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *