Kolejna kompromitująca wypowiedź Janusza Korwina-Mikke:

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Kolejna kompromitująca wypowiedź Janusza Korwina-Mikke:”

  1. Tak, te znane słowa rzeczywiście są żałosne. Korwin Mikke ma czasami niemoralne i ohydne wypowiedzi. Z kolei Kowalski chce wzmocnienia unii jako jednego organizmu, tłumacząc to jako szkodzenie. Koniec końców i tak niemoralna unia by wyszła z tego zwycięsko i dalej promowała sodomię i aborcję. Jeszcze trochę można poznajdować takich wypowiedzi i ktoś stwierdzi, że co tam RN czy KNP – PiS jednak najlepszy 😉

  2. Żałosny osobnik. Typowo masońskie (szkockie) wypociny. Warto pamiętać o jego członkowstwie w SD – peerealowskiej przechowalni wolnomularzy.

  3. Niekiedy popijam tanie winiacze z gwinta i jestem zwolennikiem karania gwałcicieli śmiercią, zatem niestety nie mieszczę się w korwinowskiej definicji gentlemana 🙁

  4. Strzelanie przed eurowyborami do uniosceptyków mających szansę przekroczenia progu (nie mając samemu kontrpropozycji) dowodzi uwiądu intelektualnego (co najmniej w sferze taktycznej).

  5. Dla uczciwości – ta wypowiedź z programu „Druga kawa” była raczej dalszym ciągiem tej absurdalnej wymiany wypowiedzi z Tomczykiewiczem i Nitrasem i można założyć, że w założeniu jej autora miała być „żartobliwa”. Kilka takich wypowiedzi ze „specyficznym humorem” było. Ale osobiście i tak nie widzę rozsądnej alternatywy dla KNP w tych wyborach. Zwłaszcza, że nie była to wypowiedź programowa 😉 Szkoda, że nie pojawiła się tu tak zaakcentowana ta wypowiedź gdzie Korwin w końcu odrzuca wizje sojuszu z Białorusią i Chinami w oderwaniu od Rosji, a stwierdza, że należy raczej współpracować r a z e m z Białorusią, Rosją i Chinami. To bardzo łagodna i rozsądna wersja eurazjatyzmu tak chwalonego tu przez niektórych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.