Kolejne zmiany na portalu

Szanowni Państwo,

Informujemy, że z dniem dzisiejszym utworzony został na portal www.konserwatyzm.pl nowy dział – Muzyczny, którym będzie kierował redaktor naczelny.

W ramach działu muzycznego będziemy informować o nowościach płytowych, nadchodzących koncertach, festiwalach oraz będą pojawiać się recenzje płytowe. 

Głównym obszarem zainteresowania działu muzycznego będzie ambitna muzyka popularna oraz klasyczna.

Redakcja portalu www.konserwatyzm.pl

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Kolejne zmiany na portalu”

  1. Oto przykład tekstu do ambitnej muzyki popularnej z ww działu Muzycznego:”Diabelski sad Trakt obsydianem się jawi Słabnie już uścisk zimy Podąża za mną ma kochanka Zgnębiona i przeznaczona ciemnościom Obierz ścieżkę, na której diabły rzeczą „Bóg jest martwy” Potęga ciemności Zamknięta w Tobie, szepcze Ci „teraz” Zawodne zmysły Panują nad zatrutą wolą Obierz ścieżkę, na której diabły rzeczą „Bóg jest martwy” Dostrzegam Cię kątem oka Rwącą od kości strzępy ciała Wiedziesz ślepca, poszukując Przejścia w stronę słońca Dostrzegalne znaki przeplatają się A Ty wybaczasz mi moje grzechy Piętno naszych przewinień nie istnieje Żadne piętno naszych przewinień nie istnieje Bóg jest martwy”.

  2. Prosze nie zapomniec o Massimo Morsello, przede wszystkim „Hiroo Onoda e sua guerra”. Z wykonawcow francuskich moze byc raper Fasc.

  3. Jeszcze jedno: skoro pojawiła się tu recenzja płyty Opeth, sugeruję zamieszczenie opisu albumu „Concerto Suite for Electric Guitar and Orchestra in E Flat Minor Op.1” Yngwiego Malmsteena. Świetna mieszanka rocka i muzyki symfonicznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kolejne zmiany na portalu

Szanowni Państwo,

Z dniem dzisiejszym kol. Mariusz Matuszewski – współpracujący z półrocznikiem naukowym „Pro Fide Rege et Lege” oraz kierujący działem Historia na portalu konserwatyzm.pl zgodził się zostać stałym angielskim korespondentem naszego portalu. To drugi, po p. A. Ratniku, nasz stały współpracownik mieszkający na stałe poza granicami Polski.

Liczymy, że liczba naszych zagranicznych współpracowniku będzie systematycznie rosnąć.

Redaktor naczelny portalu www.konserwatyzm.pl

a.m.e.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Kolejne zmiany na portalu”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *