Kurski wbija nóż czy podstawia nogę Kaczyńskiemu?

Ostatnio media przyniosły ciekawą informację. Jacek Kurski wraz z rodziną przeprowadził się do Brukseli. Powodem miały być uszczypliwości, jakie kierowano pod adresem jego żony po powrocie z urlopu macierzyńskiego. Instytucja, w której pracowała Pani Kurska podlega Pomorskiemu Sejmikowi Wojewódzkiemu. Marszałek Województwa obiecał wyjaśnić sprawę.

   

Oczywiście takie rzeczy, jeśli miały, absolutnie nie powinny mieć miejsca. Warto jednak na tę decyzję o przeprowadzce spojrzeć z innej strony. Nasuwa się, bowiem prosty wniosek, że Jacek Kurski nie wierzy w zwycięstwo PiS-u w nadchodzących wyborach. Gdyby, bowiem w nie wierzył to wiedziałby, że już za trzy miesiące sytuacja się zmieni. Że w sytuacji objęcia rządów w kraju przez PiS drobne złośliwości wobec jego żony – w nadal rządzonym przez PO Sejmiku Pomorskim – zapewne się skończą. Ale Jacek-, którego osobiście lubię – w to nie wierzy. Uważa, że PiS poniesie porażkę i dlatego na najbliższe cztery lata podejmuje taką a nie inną decyzję. 

   

To kolejny sygnał dla wyborców, że w PiS-ie nie wierzą we własne siły. Że kolejnej od 2006 roku porażki pod tym przywództwem partia nie przetrwa. Zatwardziali zwolennicy Jarosława Kaczyńskiego pewnie powiedzieliby, że Kurski wbija nóż w plecy Prezesa. Ja myślę, że tylko podstawie mu nogę…

www.facebook.com/flibicki

Jan Filip Libicki

asd

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Kurski wbija nóż czy podstawia nogę Kaczyńskiemu?”

  1. Panie Pośle! Słyszałem, że Pan przeszedł do PO. Taki news, a Pan tu wypisuje jakieś pierdoły o Kurskim.

  2. „Libicki podkreślił, że jest posłem od 6 lat, dlatego wielu z polityków PO zna dobrze i – jak zapewnił – z wieloma dobrze mu się współpracuje. – Myślę tu na przykład o posłach Sławomirze Piechocie i Marku Plurze, z którymi współpracuję w komisji polityki społecznej – powiedział Libicki. Jak dodał, „harmonijnie” przebiega również jego współpraca z Markiem Biernackim i Jarosławem Gowinem w ramach parlamentarnego zespołu ds. przeciwdziałania dyskryminacji chrześcijan na świecie.” hahahah! A nie mówiłam, że Libicki ma parcie na kasę?! Pani, niech mnie pan katolik z PO nie broni, ja chcę być dyskryminowana, równie mocno jak pan pragnie zostać przy KORYCIE:)) Teraz czas na pana Wielomskiego. SLD czeka z panem generałem na czele:)) …no i po Konserwatyzmie….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *