Kurski z rodziną opuszcza Polskę

"Rodzina europosła PiS Jacka Kurskiego opuszcza Polskę. Udaje się na emigrację do Belgii, bo jego żona Monika czuje się szykanowana z powodu przynależności politycznej męża. Twierdzi, że zrezygnowała z pracy bo była pytana m.in. o tematy rozmów przy rodzinnym obiedzie.  Europoseł PiS z żoną i z dwójką młodszych dzieci organizują już swoje życie w Brukseli.

– Jedną nogą będę w Polsce drugą zaś w Brukseli. Czas swój dzielę pół na pół. Musieliśmy podjąć decyzję o wyjeździe. Monika uniosła się honorem i ze łzami w oczach powiedziała, że chce wyjechać z kraju. Chciała wrócić do pracy po urlopie wychowawczym w Agencji Rozwoju Pomorza S.A, ale tak spotkała się z pytaniami, czy będzie lojalna wobec zarządu województwa pomorskiego, który jest właścicielem Agencji, a w zarządzie większość ma Platforma Obywatelska. (…)

Nieoficjalnie niektórzy z polityków upatrują w tym inny, szerszy polityczny plan. Kurski, wbrew temu co twierdzi, zarzuci aktywność w kraju i chce skoncentrować się wyłącznie na zagranicy. Czy ma to być ośrodek PiS na emigracji? Jeden z działaczy PiS podejrzewa, że Kurski wraz ze Zbigniewem Ziobrą chcą przygotować w Brukseli ośródek alternatywny dla warszawskiego komitetu politycznego partii".

Za: http://www.wybrzeze24.pl/aktualnosci/kurski-z-rodzina-opuszcza-polske-monika-kurska-to-przez-mobbing-ze-strony-po

A. me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Kurski z rodziną opuszcza Polskę”

  1. Bruksela – biedne miasto. Dwóch ćwoków mieć więcej za mieszkańców. Ciekawe kto im na ten PiS zagraniczny będzie głosował. Bo chyba Belgowie mają dość swoich problemów. No i ciekawe jak ze znajomością francuskiego, flamandzkiego lub niemieckiego przez ww. panów.

  2. Może niech sobie Kurski z rodziną już tam zostanie ? Będzie z korzyścią dla Polski. A co do „szykanowania” przez PO – to wieloletnie przyjaźń i zażyłość z Niesiołowskim nie pomaga ? Coś mam wrażenie, że to rzekome szykanowanie to lipa…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *