Kwiaty przed Pałacem Prezydenckim. Od J. Kaczyńskiego i od Rosjan

Jak zwykle dziesiątego dnia każdego miesiąca działacze PiS złożyli kwiaty przed Pałacem Prezydenckim. Niedługo potem kwiaty w tym samym miejscu złożyli przedstawiciele reprezentacji Rosji, m.in. prezes rosyjskiej federacji piłkarskiej oraz trener. – To co się stało, to dla całej Rosji tragedia. Przyszliśmy złożyć wieniec na znak pamięci o ofiar tej katastrofy – mówił prezes federacji Siergiej Fusenko.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Kwiaty-przed-Palacem-Prezydenckim-Od-J-Kaczynskiego-i-od-Rosjan,wid,14559459,wiadomosc.html?ticaid=1e9aa

Komentarz: Czekamy teraz na smoleński komentarz „prawdziwie-patriotyczny”. Prowokacja rosyjskich służb? Uzgodniona z Donaldem Tuskiem? [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Kwiaty przed Pałacem Prezydenckim. Od J. Kaczyńskiego i od Rosjan”

  1. „Prawdziwi patrioci” muszą poczekac na instrukcje z Waszyngtonu / Tel-Awiwu. Ze względu na Euro’2012 łącza telekomunikacyjne sa przeciażone, więc instrukcje moga nadejść z opóźnieniem.

  2. Teraz na Bibule jeden PiS-owski ekspert przebakuje, że jeden izraelski oficer przebąkiwał, że podczas Euro’2012 ma być zamach terrorystyczny i że zamachowiec jest już w Polsce. Ciekawe, jak im sie sprawdzi ta przepowiednia, :-).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *