Macierewicz czci PRON?

Jana Dobraczyńskiego z post–KOR–owcami z Sekty Smoleńskiej dzieli niemal wszystko. Pan Jan był szczerym i żarliwym katolikiem, a nie farbowanym przechrztą. Swego patriotyzmu dowodził czynnie w szeregach NOW, a nie zachwycając się Che Guevarą. Wreszcie w latach PRL wykazywał się realizmem, a nie kolaborował z trockistami. Niestety, fani Jego twórczości literackiej mało chyba rozumieją z życiorysu swego idola, skoro na spotkaniach Towarzystwa Przyjaciół Jana Dobraczyńskiego honorowym i entuzjastycznie witanym gościem okazuje się być… Antoni Macierewicz: http://jandobraczynski.pl/category/aktualnosci/

Jak widać, czołowy dziś rewolucyjny post–KOR–owiec nie miał problemów agitować na spotkaniu ku czci przewodniczącego PRON. Cóż, gdyby to zobaczył Pan Jan, to chyba by umarł jeszcze raz, za to można podziwiać tupet „smoleńszczyków” korzystających z każdej okazji do lansu. Patrzmy i uczmy się!

(karo)

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Macierewicz czci PRON?”

  1. Taaaa… dowodził czynnie patriotyzmu włażąc w d*** komunie. Nie kolaborował z trockistami, za to ze stalinistami. „Żarliwy katolik” podlizujący się mordercom księży. Nie zachwycał się Che Guevarą bo zachwycał się Gierkiem, Jaruzelem, Kiszczakiem i Urbanem. Z dwojga złego wolę nawiedzonego Macierewicza niż wspólnika czerwonych bandytów. Krewq mnie zalewa jak czytam na konserwatywnym rzekomo portalu zachwyty nad pluskwami.

  2. Dziś realistyczni katolicy są w Ruchu Palikota i płyną z prądem. Generał Jaruzelski, prawdziwy ziemiański prawicowy katechon swym szlachetnym nazwiskiem też poparł Palikota. Panie Tomaszu, co z Pana za konserwatysta, skoro dba Pan o jakieś zasady? Bycie konserwatystą oznacza brak hamulców i włażenie w tyłek każdemu aktualnemu cieciowi, który dorwał się do władzy lub ma na to spore szanse.

  3. I o to Tomaszu chodzi to jest ten zasadniczy wybór: Ty wybierasz trockistów i III RP, rządy Mazowera, Bieleckiego, olszewików, potem jakieś bzdury zwące się RP nr IV i wreszcie cały ten społeczny i ekonomiczny absurd, do którego cały czas zmierzamy. A ja uważam, że tak wtedy, jak i teraz należy zachować chociaż odrobinę zdrowego rozsądku. Ps. Widzimy się w niedzielę, jak mniemam?

  4. @ karo – „Pan Jan był szczerym i żarliwym katolikiem, a nie farbowanym przechrztą” – Przechrzta, to człowiek nawrócony. Nawróciła się św. Maria Magdalena lub choćby św. Paweł, który uprzednio był zwalczającym chrześcijan faryzeuszem. Natomiast wzorem Pana Jana Doraczyńskiego i PAXowców, którzy przeszli drogę względem nawrócenia odwrotną jest Judasz Iskariota. Judasz uzasadniał swoją postawę realizmem i działaniem z miłości do Pana Jezusa, a te srebrniki, to tylko tak przy okazji… To jest istota rzeczy: nawróceni czy judasze?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *