Marek Jurek powoli powraca do PiS

Dziennik.pl donosi:

W sobotę lider Prawicy Rzeczypospolitej Marek Jurek ogłosi na wspólnej konferencji prasowej z Jarosławem Kaczyńskim rozpoczęcie szerokiej współpracy z PiS (…) Według informacji PAP, obaj liderzy mają na sobotniej konferencji ogłosić współpracę programową, jednak Prawica Rzeczypospolitej nie zamierza wchodzić do PiS.

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/384428,marek-jurek-i-prawica-rp-nawiaze-wspolprace-z-pis.html

Komentarz: Pomysł stworzenia PiS-bis, różniącego się od PiS-pierwotnego tylko kwestią ochrony życia poczętego od razu skazany był na niepowodzenie. [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Marek Jurek powoli powraca do PiS”

  1. Prawica Rzeczypospolitej różni się od PiS-u w wielu kwestiach. Mówienie, że jest inaczej jest wprowadzaniem ludzi w błąd. Ruch PR może być korzystny. Wszystko zależy od szczegółów. Gdyby większy entuzjazm powstał wokół tego projektu ewentualna współpraca mogłaby się dogadywać z PiS-em z lepszej pozycji. Ten portal bardzo mocno zaangażowany w atak na pana Marszałka M. Jurka i jego projekt polityczny, więc również odpowiada za jego klęskę.

  2. @ Apfelbaum – jeśli uważa Pan, że odpowiadamy za klęskę Marka Jurka, to serdecznie dziękujemy za pochwałę.

  3. Nie wiem kim panowie są Szympansie i Zenonie, ale chodziło mi o osoby realnie atakujące pana Marszałka M. Jurka jak np. pan prof. Adam Wielomski. Czy pan Artur Zawisza, który przeszedł do „Libertasu” (choć tutaj nie znam dokładnie kalendarium zdarzeń i być może się mylę). Nie chodziło mi o żadnego Szympansa i o żadnego Zenona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *