Marsz Niepodległości zakończony

Zamieszki na placu Na Rozdrożu. Tam dotarł Marsz Niepodległości. Zgromadzeni odpalili race. Demolują samochody. Zaatakowali też dziennikarzy.
17.51
9 policjantów rannych, a ponad 150 osób zatrzymanych – informuje policja. Cały czas trwają czynności Na Rozdrożu. Policja zapowiada, że wykorzysta m.in. nagrania z monitoringu.
17.34
Część osób opuszcza już plac Na Rozdrożu – posłuchali wezwań policji. Część nadal rzuca petardami.
17:26
Policja wzywa do opuszczenia placu Na Rozdrożu. Od początku demonstracji policja zatrzymała już 120 osób.
17:22
Policja użyła armatek wodnych Na Rozdrożu. Pożar wozu transmisyjnego TVN 24 został już ugaszony.
17:14
Premier Donald Tusk rozmawiał z szefem MSWiA na temat wydarzeń w stolicy. – Policja panuje nad sytuacją. Nie dopuściła, żeby dwie demonstracje spotkały się ze sobą i trzeba to zapisać na plus – mówił w TVN24 rzecznik rządu Paweł Graś.
– Na pewno będzie zalecenie pana premiera, żeby potraktować zatrzymanych z całą bezwzględnością. Wszyscy ci, którzy dziś dopuszczali się łamania prawa muszą się liczyć z tym, że będą surowo ukarani – mówił Paweł Graś.

http://www.tvnwarszawa.pl/ulice,news,pod-pomnikiem-dmowskiego-wciaz-goraco-relacja-na-zywo,318882.html

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Marsz Niepodległości zakończony”

  1. ” Na pewno będzie zalecenie pana premiera, żeby potraktować zatrzymanych z całą bezwzględnością. Wszyscy ci, którzy dziś dopuszczali się łamania prawa muszą się liczyć z tym, że będą surowo ukarani – mówił Paweł Graś.”- Jezeli sa nastawienia lewicowego, to nic im sie nie stanie.Diabel swego nie ruszy. Taki obrot sprawy to wielki sukces „GW” i PO.

  2. @ p. Ratnik: Przyszło mi na myśl coś bardzo podobnego: ciekawe, czy środowisko Krytyki Politycznej faktycznie zostanie surowo ukarane za swoje czyny. Z drugiej strony tzw. narodowcom za to, co wyprawiali, należą się porządne baty, a raczej pały.

  3. Co konserwatyści mają wspólnego z tą nacjonalistyczną bandą? Pamiętajmy, że nacjonalizm (nurt kolektywistyczny, demokratyczny i modernistyczny) uderza w fundamenty konserwatywnego świata wartości (chociażby idee christianitas). Jest tryumfem mas hołdującej bieżącej perspektywie nad wiecznością. Dla konserwatysty niepodległość nie jest żadną prymarną wartością. Liczy się treść a nie forma. Wiedzieli o tym konserwatyści w XIX wieku – dzisiejsi pseudkon. idą ramię w ramię z jakimś oenerem, poganami i kibolami.

  4. Proszę nie mylić narodowców z kibolami! To stadionowa, zamaskowana hołota walczyła z policją, a nie narodowcy! A ilu lewackich prowoków tam było, to też nie wiadomo, ale trzeba ich brać pod uwagę.

  5. Nie wolno wierzyć masońskim mediom, tylko trzeba było na marszu być. Wzięło w nim udział 20-30tys. ludzi, coś niesamowitego. 10 tys. podawane przez onet.pl to jakiś żart. Kiboli owszem było sporo i to oni robili zadymy, przez co marsz ubecja bezczelnie rozwiązała, ale to było jakies 1-3 tys. uczestnikow, reszta to twarda konserwatywna i narodowa prawica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *