Nasz portal został dostrzeżony przez „Gazetę Wyborczą”

Pani Katarzyna Wiśniewska z "Gazety Wyborczej" w swoim tekście pt. "Polscy <<konserwatyści>> hołdują Mladiciowi" dostrzegła oświadczenie naszej Redakcji w sprawie bezprawnego aresztowania gen. R. Mladicia. W sposób charakterystyczny dla "GW" zostaliśmy porównani do "neofaszystów". Szanownej Redakcji z ul. Czerskiej polecamy częstszą lekturę naszego portalu – być może dzięki temu znajdzie ona więcej "niedozwolonych i zbrodniczych" treści.

P.S. Szkoda, że Pani Redaktor nie podjęła polemiki z nazwaniem gen. R. Mladicia "to katechonem".

Cały tekst p. Katarzyny Wiśniewskiej dostępny na: http://wyborcza.pl/1,75968,9724980,Polscy___konserwatysci___holduja_Mladiciowi.html

A. Me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Nasz portal został dostrzeżony przez „Gazetę Wyborczą””

 1. Pani „redaktor” widać ma uprawnienia do odbioru tytułu generalskiego Generałowi Mladiciowi 🙂

 2. Ponadto pani „redaktor” brała udział w ekshumacji w Srebrenicy i widziała na własne oczy osiem tysięcy ciał. Swoją drogą bardzo krótka notka, to znaczy, że portal konserwatyzm.pl jest mniej neofaszystowski niż Jarosław Kaczyński i PiS, któremu to w „GW” poświęcają więcej antynazistowskich artykułów. Musicie jeszcze trochę popracować, coby wyrzucić PiS z ich łamów, żeby teraz darmową reklamę zapodawali konserwatyzmowi.pl 🙂

 3. @ Milewicz – Hm, a czy ja się mylę, czy przypadkiem w GW nie nazywają Bartoszewskiego „profesorem” ???

 4. Tak. A więc nie tylko GW ma uprawienia do nadawania i odbierania stopni wojskowych, ale również nadawania tytułów naukowych. W przypadku tej gazety określenia czwarta władza nabiera zupełnie innego wymiaru.

 5. @Adam Wielomski – rozumiem Adamie, że jeśli wyborcza napisze dziś, że mamy piękne lato, to ja powinienem się upierać, że właśnie jest zima ?

 6. @P.S. w komentarzu redakcyjnym – jaja se robicie ? Bandyta Mladić, jako główny winowajca odrodzenia islamu w Bośni, jest antykatechonem. Dlaczego readktorka z „GW” miałaby polemizować z idiotyzmem ?

 7. jeśli prezydent ma prawo nadawać stopnie naukowe to i wybocza może mieć. co za różnica… wszytko to ma tyle wspólnego z nauką…

 8. Zrobiliście durnotę i tyle droga redakcjo. Po co popieraliście tego bandziora? Każdego byle palanta tytułujecie „katechonem”. Nie rozumiem tego. Zabijanie bezbronnych cywilów ZAWSZE jest złe. Bez względu na ich narodowość czy religię. Poparcie Mladica było głupie i tyle. Ktoś w redakcji dziwaczeje. Podejrzenia padają oczywiście na naczelnego.

 9. Dziwne wrażenie,że się słyszy TD w kilku osobach. I ten wykwintny język. Ze swoimi poglądami sytuujecie się w granicach rogatek Brukseli i Waszyngtonu.Tu trzeba przeprowadzić jeszcze dokładniejszą czystkę niż była,ponieważ powstanie kolejny portal, nawet gorszy od Frondy, jakiś TAK DLA UE-USA-ECH!

 10. Już tu ma miejsce usuwanie wpisów tak jak na „Frondzie”. Trzeci mój komentarz został usunięty przez pana Daleckiego… człowiek poważny, a zachowuje się jak dziecko.

 11. Skoro opublikowano mój komentarz, to chciałbym zapytać (licząc, że i ten opublikujecie) pana Tomasza Daleckiego, czy popiera działania Żydów w Palestynie względem Palestyńczyków? Czy popiera Amerykańskie bombardowania Afganistanu i Iraku, gdzie giną tysiące cywilów? Jakoś wtenczas mu to nie przeszkadza, nie protestuje. Jawnie popiera neokonserwatywną politykę, bo będąc atlantystą innej popierać nie można, popiera również jawnie bandycką politykę Żydów. Można rzec: „źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz”. A może tu nie o „ludobójstwa” chodzi tylko o to, że pan Dalecki ma kompletnie inne wizje i wykorzystuje jedynie takie humanitarne hasełka na zasadzie „panie tam to biją murzynów” żeby tylko zdyskredytować inną opcję? Pan doskonale wie, że popieranie pewnej idei niesie za sobą konsekwencje takie, jak na przykład jasne zajęcie stanowiska w sprawie Ratka Mladića. @Santus Faustus I: proszę pana na tej samej zasadzie nie można popierać nikogo, na przykład Busha, bo rozpoczął wojnę w Iraku i interwencję w Afganistanie w których to operacjach zginęło masę ludzi.

 12. @krzysztof – nie kasuję pańskich głupawych komentarzy, nie zamierzam też z panem dyskutować. Napisałem już co myślę na temat panskiego uwielbienia dla ludobójców a teraz pana ignoruję.

 13. @krzysztof – nie kasuję pańskich głupawych komentarzy, nie zamierzam też z panem dyskutować. Napisałem już co myślę na temat panskiego uwielbienia dla ludobójców a teraz pana ignoruję.

 14. Ale wam się oberwie. Jak tak dalej pójdzie to za dwa lata ABW zamknie tą stronę lub potraktują was tak jak redwatch, weźcie się lepiej za propagowanie posoborowego kościoła pokolenia JPII :)))))

 15. Za dwa lata,to my będziemy zamykać „ich” strony,oczywiście po oczyszczeniu tego portalu ze zwolenników opcji „GW”.

 16. Skąd to oburzenie niektórych na opowiedzenie się po stronie status quo przeciw demokratycznej/islamskiej rewolucji? To,że pacyfikują protesty uliczne czy zbrojnych rebeliantów to coś dziwnego? Ostatnio pojawiają się na stronie jakieś oskarżycielskie komentarze za obronę Kadafiego czy Łukaszenki. Naprawdę się zdziwiłem po ich przeczytaniu. Neokonserwatyzm niestety dobrze się trzyma jak widać.

 17. Bez przesady, pan Dalecki wygadywał głupstwa już dawno przed dr Napierałą. To raczej dr Napierała do niego dołączył. Choć fakt faktem nie sposób tych ludzi traktować poważnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *