Niemieckie lewactwo 11 listopada w Warszawie

aw

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Niemieckie lewactwo 11 listopada w Warszawie”

  1. P.S. W gruncie rzeczy, to organizatorzy Marszu powinni zlozyc donos tejze fundacji na niemieckich bojowkarzy. Z prosba, zeby cywilizowali innych dopiero wtedy, jak ucywilizuja swoich wlasnych obywateli.

  2. Wladze RFN na szczeblu federalnym uwazaja te bojowki za ogromne zagrozenie dla bezpieczenstwa Republiki Federalnej. Dlaczego tych bandytow nie aresztowano jeszcze na terenie RFN?

  3. widzę, że polska szajba znów daje znać o sobie. trzeba być chorym psychicznie, albo mieć specyficzny rodzaj gorączki znad wisły, albo być zwyczajnym niegodziwcem, aby robić nawiązania do 1944 roku z powodu tych kilku gnojków na ulicach. konsekwencją takiej analogii jest prosty wniosek: w 1944 roku w warszawie było TAK SAMO WESOŁO I KOLOROWO OD PETARD JAK DZISIAJ! i w związku z powyższym ja też tak właśnie sądze – w 1944 roku było w warszawie TAK SAMO JAK DZISIAJ! m. ziętek: pani niemieckożerczość nie jest poglądem tylko faktem. i nie chodzi o wypisywane fantazje na portalu, tylko sposób w jaki to pani robi.

  4. @Antoine Ratnik: o to wlasnie chodzi, dlaczego? Tym bardziej, ze media o tym trabily, ze odbedzie sie taka „wizyta”. Prosze mi wierzyc, niemiecki wywiad dokladnie obserwuje to srodowisko. Gdyby RFN bylby tym zainteresowany, zeby ich zatrzymac, to by to zostalo zrobione. Tusk tez nic nie zrobil w tym kierunku, zeby ich zawczasu wylapac.

  5. @przemyslaw_stokowski: to prosze samemu sobie pomyslec nad tym – jesli Pan jeszcze samodzielnie mysli – jak to jest mozliwe, ze obce panstwo oplaca organizacje, ktore walcza z polskim patriotyzmem. Pod plaszczykiem walki z „hate crime”. Jaki jest w takim razie Pana stosunek do tego faktu? A moze Pan rzeczywiscie w to wierzy, ze tu chodzi o pojednanie polsko-niemieckie? Ze Niemcy beda walczyc z polskim „faszyzmem”, zeby uratowac prawdziwy polski patriotyzm?

  6. @m.zietek: stwierdzenie, że ja albo inne osoby mające mi podobne poglądy, nie myślą samodzielnie, zresztą stwierdzenie bardzo charakterystyczne dla tej części społeczeństwa, która wierzy w ufo i spiski obcych w celu upupienia polski, jest zupełnie chybione. to ja mam poglądy różne od większości naszego społeczeństwa, a pani ma poglądy „mainstreamowe” – czyli zoologiczną i niczym nieuzasadnioną germanofobię. i to ja mogę twierdzić, że pani nie myśli samodzielnie tylko jest pani zaprogramowana niczym jakaś mikrofalówka, do jednej czynności. wyciągnie wniosku (insynuacja), że niemiecki rząd finansuje organizacje, które walczą z polskimi patriotami jest dobre aby zaprogramować półgłówków i obraża inteligencję. w ogóle nie ma sensu z tym dyskutować. to polski rząd sponsorując krytykę polityczną jest jeszcze gorszy, bo nie walczy z niemieckimi patriotami tylko z polskimi! no taka logika… @a.ratnik: niby jak miano zatrzymać tych ludzi, albo aresztować, na terenie niemiec?? to nie polska, tam jeszcze nie wypracowano cudownej instytucji aresztu prewencyjnego. miano ich zatrzymać za chęć wjazdu do polski, albo inną chęć? to jest nielegalne? od kiedy? polska policja kontolując ich w drodze nie znalazła niczego do czego możnaby się przyczepić – żadnych zwłok polskich patriotów w bagażnikach, żadnych wyrzutni rakietowych, żadnych egzamplarzy „mein kampf” etc. pamiętam jak kaczyńskiego nazwano w jakimś badziewnym czasopiśmie kartoflem, to polskie władze postulowały, aby kanclerz niemiec jakoś zadziałała w sprawie. niemiecki rząd odopowiedział, że nie ma w ogóle takiej opcji, aby ingerować w treść tego, co wypisuje prywatna prasa. i to jest prawda. tam to rozumieją. u nas prezydent/premier wysyła umyślnego i ten wszystko załatwia. u nas prezydent każe lądować pilotowi, który uważa, że nie powinien tego robić. i u nas są areszty prewencyjne.

  7. @przemyslaw_stokowski: To Pan nigdy nie podjal ze mna merytorycznej debaty tylko mnie notorycznie obraza. Ja niczego nie insynuje: prosze sobie laskawie wejsc na strone http://www.stiftung-evz.de/projekte/menschenrechte/stop-hate-crime/projekte/ i ustosunowac sie do tego. 2. Niemiecka fundacja finansuje te organizacje, ktore potem zapraszaja niemieckich bojowkarzy do Polski. Czy to nie jest bynajmniej dziwne? Jesli fundacji EVZ tak bardzo zalezy na zwalczaniu „hate crime”, to dlaczego nie protestuje przeciwko temu, ze niemieccy bojowkarze sa zapraszani do Polski? 3. Pan naprawde nie wie, jak dziala niemieckie panstwo. Zarowno skrajna lewica jak i prawica jest monitorowana.

  8. Zwracam uwagę na pewną rzecz na tym filmiku: 1:45 min – jeden z niemieckich „antyfaszystów” wyciąga prawą rękę i mówi „Auschwizt heil”…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *