„Nowoczesna Myśl Narodowa”, 2020, nr 2 do pobrania w PDF (bezpłatnie)

Temat przewodni numeru: „Było sobie życie”. Większość tekstów dotyczy kwestii życia ludzkiego, ochrony życia poczętego, doktryn antynatalistycznych, szczególnie maltuzjanizmu. Podobnie jak numer poprzedni, także i ten jest numer „Nowoczesnej Myśli Narodowej” jest bezpłatny. W sumie liczy 108 stron.

Link do PDF: https://www.nowoczesnamysl.pl/category/numer-do-pobrania/

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]
Facebook

2 thoughts on “„Nowoczesna Myśl Narodowa”, 2020, nr 2 do pobrania w PDF (bezpłatnie)”

  1. Pan dr Adamski powinien się dobrze zastanowić co wypisuje. Jak czytam teksty, w których z jednej strony widzę utyskiwanie na powszechny neoliberalny konsumeryzm i rozpasanie a zaraz potem pojawia się stwierdzenie o postępującej prekaryzacji i biedzie, to dostaję dysonansu poznawczego. Albo jesteśmy takimi burżujami i kapitalistami, że możemy sobie pozwolić na rozpasanie, albo jesteśmy gołod***ami i prekariatem, któremu nic innego jak zaciskanie pasa oraz życie o chlebie i wodzie nie pozostało.

  2. Przy okazji lektury tekstu wielkiego Chestertona:ani on,ani współcześni nam badacze problemu nie zwrócili uwagi na b.istotną kwestię związaną z zastopowaniem rewolucji seksualnej i walki z rodziną w ZSRR w czasach Stalina,mianowicie miało to miejsce w czasie kiedy rodzina została przekształcona w rodzinę ,,radziecką”,nie wcześniej,i tylko taka rodzina ,,nowego typu”,ich jednym slowem,zasługiwała na istnienie i ochronę państwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *