Penalizacja „mowy nienawiści”

W dniu 17 lutego 2012 r. Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, Pełnomocnik Rządu do
spraw Równego Traktowania wystąpiła do Ministra Sprawiedliwości z wnioskiem
o podjęcie inicjatywy ustawodawczej, której celem będzie penalizacja „mowy
nienawiści” między innymi z powodu takich przesłanek jak orientacja
seksualna lub tożsamość płciowa.

http://rownetraktowanie.gov.pl/aktualnosci/wystapienie-w-sprawie-penalizacji-mowy-nienawisci

Komentarz: Trudno wątpić, że to „wystąpienie” dziwnie zbiega się z zabiegami D. Tuska o poparcie projektu reformy emerytalnej. Z dwojga złego, już wolę chyba bankructwo ZUS. [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Penalizacja „mowy nienawiści””

  1. „Trudno wątpić, że to „wystąpienie” dziwnie zbiega się z zabiegami D. Tuska o poparcie projektu reformy emerytalnej.”- I tak i nie. Sama reforma emerytalna w ogole nie jest reforma.Tego typu posuniecia rzady na rozkaz lobby postkalwinskiego wykonuja masowo.Chodzi o spowodowanie obnizenia morale ludnosci grozba wydluzonego czasu pracy.A pracy nie ma i juz nie bedzie.Co do penalizacj” mowy nienawisci” to to samo jest we Francji i to wlasnie … dzis ogloszono nowe posuniecie na korzysc pedalow. Czyli lobby dziala w roznych krajach jednego i tego samego dnia.RC to dzisiaj skomentowalo” homoseksualisci nie sa plodni ale za to sa wynalazczy”.We Francji chodzi o to, ze pewna olbrzymia firma chce przyznawac urlopy ojcowskie pedalom zyjacym razem, kiedy im sie … urodzi dziecko.Nawet Zydzi zaczynaja tu byc zaniepokojeni bezczelnoscia pedalow, bo to im robi konkurencje i wstyd.Moze wybawienie od zboczencow przyjdzie wlasnie ze strony wplywowych Zydow, ktorzy trochhe chyba maja juz dosc.

  2. Straszne, straszne… I co teraz ja, miłośnik kolarstwa, pocznę? Wchodząc do sklepu rowerowego będę musiał mówić „Dzień dobry, poproszę parę, eee… no, tych, co się naciska stopami”, bo nie wiadomo, czy sprzedawca nie jest aby tzw. społecznikiem i nie zakapuje mnie na ABW czy innemu ośrodkowi monitoringu nienawiści. A tak poważnie to czemu bankructwo ZUS ma być czymś złym? Im prędzej by to się stało, tym lepiej, ale obawiam się że niestety nigdy do tego nie dojdzie. @Antoine Ratnik: Ciekawe rzeczy Pan pisze, a w szczególności że „Nawet Zydzi zaczynaja tu byc zaniepokojeni bezczelnoscia pedalow, bo to im robi konkurencje” To może być zabawne. Nie wrzuciłby Pan tu jakiegoś artykułu na ten temat? Tyle że jeśli „wybawienie” miałoby skądś przyjść, to ze strony muzułmanów, których we Francji jest znacznie więcej niż Żydów. Aczkolwiek lekarstwo byłoby tu moim zdaniem równie złe, co choroba.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *